Чемпіонат області з міні-футболу: У фіналі зони “С” зіграють “Іванківці” та “Чернівецький рятувальник”

Нарешті, вирішальна стадія змагань стартувала і в зоні «С» Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2020/21. У суботу, 30 січня, квартет кращих в цій зоні відіграв півфінальні поєдинки. Цікавість їх полягала в тому, що всі чотири команди у зональних півфіналах представляли І групу зони, тобто, цього сезону вже зустрічалися між собою. Тому в певному сенсі можна було побачити, хто які висновки зробив з часів групового етапу і хто краще всіх налаштований на звершення буковинської футбольної зими-2020/21.

У першому півфіналі зустрілися діючий Чемпіон області ФК «Іванківці» та чернівецький «ТОМ-студіо». У групі ці команди зіграли між собою внічию 2:2, але «ТОМ-студіо» посів у групі перше місце. Та й нічиї цього разу просто бути не могло, адже до фіналу крокує тільки одна команда.

Чемпіон зіграв дуже впевнено і солідно. Помилки і недопрацьовки було ретельно проаналізовано, команда розігралася й набрала форму. «Іванківці» з самого початку захопили ініціативу і повели в рахунку 2:0. Щоправда, «студійці» одного м’яча відіграли і у другій половині гри пішли вперед, та «Іванківці» випускати перемогу з рук зовсім не збиралися. Зрештою, матч закінчився з рахунком 4:1 на користь «Іванківців», а всі надії «ТОМ-студіо» залишилися на матч за ІІІ місце…

Наступними на поле «Маленького Парижа» вийшли «Чернівецький рятувальник» і «НДЕКЦ МВС». У групі в цьому протистоянні сильнішими були «рятувальники» (перемога 2:1), та й посіли вони місце вище за суперника. Втім, на даний момент це не мало ніякого значення, хоча «НДЕКЦ» усе ж таки, напевно, мріяв про реванш…

Щодо самої гри, то вона вийшла рівною і перевагу якомусь із суперників навряд чи можна було б приписати. Основний час закінчився внічию 2:2, а от у серії післяматчевих пенальті, яка вийшла доволі таки довгою, сильнішими знову були «рятувальники» – 9:8. Ця команда ще раз підтвердила свій статус «Відкриття сезону-2020/21», демонструючи командне взаєморозуміння, повну самовіддачу і непереборне бажання перемагати.

То ж завтра, 31 січня, на стадіоні «Маленький Париж» на нас очікують два останніх матчі зони «С» – матч за ІІІ місце і фінал. Сподіваємося на цікаву, змістовну, чисту і конкурентну боротьбу!

30 СІЧНЯ

Зона «С». Півфінали

ФК «Іванківці» – «ТОМ-студіо» Чернівці – 4:1

«Чернівецький рятувальник» – «НДЕКЦ МВС» Чернівці – 2:2 (пен. – 9:8)

 

31 СІЧНЯ

Матч за ІІІ місце

«НДЕКЦ МВС» – «ТОМ-студіо»

ФК «Іванківці» – «Чернівецький рятувальник»