Чемпіонат області з міні-футболу: фініш групового етапу

DSC_0199

Гарячими «маланкарськими» протистояннями закінчився груповий етап Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2016/17. Не у всіх п’яти групах, звичайно, але все ж таки інтрига зберігалася до останнього матчу у кожній певній групі! Попасти у завітну четвірку «плейофівців» – таке завдання стояли чи не у третини всіх учасників чемпіонату, а заробили це право тільки ті, хто прагнув цього сильніше за інших!

DSC_0087

Група «А». Тут прогнозовано «пірвав» усіх «Епіцентр-К». В його активі у тому числі й дві перемоги, які команда одержала у 2017 році! Цікаво, що останній суперник «епіцентрівців» – «Глорія» – сам претендував на вихід до стадії плей-оф, проте сил на останній матч не вистачило, і завітну четверту сходинку у цій групі посіла «Клокучка» завдяки неявці на гру «Аматора». А так… «Урожай» і «Університет-2» впевнено розбили своїх опонентів і підтвердили власне право на продовження боротьби за чемпіонський титул цього сезону.

DSC_0154

15.01.

«Глорія» – «Епіцентр-К» – 1:4; «Аматор» – «Клокучка» – -:+; «Дьолер-Буковина» – «Урожай» – 0:4; «Університет-2» – «Феміда» – 4:0

  1. «Епіцентр-К» – 22
  2. «Урожай» – 19
  3. «Університет-2» – 18
  4. «Клокучка» – 16 
  1. «Глорія» – 13
  2. «Феміда» – 7
  3. «Дьолер-Буковина» – 6
  4. «Аматор» – 4
  5. «Форосна» – 0

DSC_0116

У наступній групі – групі «В» – квартет тих, хто зіграє у плей-оф, був відомий ще у 2016 році. Останній тур тут перетворився у звичайну формальність, де сильніші команди розігрували між собою право зайняти більш високе місце (заради власного авторитету)).

DSC_0194

Так, перша команда «Університету» в очному матчі поступилася «Вікторії» в боротьбі за першу позицію у групі, «Рідківці» впевнено «розібралися» з «Лідером» і посіли третю сходинку, а далі… Далі вже нічого не мало ніякого значення, і тому «Берегомет» із «Патрульною поліцією» на останні ігри групового етапу просто не з’явилися. Маємо наступне:

DSC_0091

15.01.

«Університет-1» – «Вікторія» – 2:3; «Берегомет» – «Луківці» – -:+; «Народний фронт» – «Патрульна поліція» – +:-; «Рідківці» – «Лідер» – 3:0

  1. «Вікторія» – 22
  2. «Університет-1» – 18
  3. «Рідківці» – 16
  4. «Лідер» – 16 
  1. «Стрілецький Кут» – 10
  2. «Патрульна поліція» – 7
  3. «Берегомет» – 7
  4. «Народний фронт» – 6
  5. «Луківці» – 3

DSC_0167

Найцікавіша ситуація з усіх груп спостерігалася у групі «С», де тільки «Волока-2» з «Буковинською надією» забезпечили собі участь у стадії плей-оф. Проте, не зважаючи на це, лідери без жодних проблем «розправилися» зі своїми опонентами по останньому туру, хоча, відповідно, «Геометрія-Роша» й «Буковина-U-16» ні на що в цих матчах не розраховували.

DSC_0129

«Клішківці», які вже зіграли всі свої групові ігри, тільки чекали на розв’язку і могли мріяти лише про нічию між «Заставною» та «Дрім-Тімом», а от це якраз і було чимось із розряду фантастики! «Дрім-Тім», заведений неявкою «Геометрії-Роші» та реальним шансом на вихід у стадію плей-оф, не залишив заставнянцям і клішківчанам жодної надії: перемога в очній зустрічі над «Заставною» вивела «Команду Мрії» на четверте, «плейофівське» місце, і «Дрім-Тім», не зважаючи на стартові невдачі, у грі!!!

DSC_0197

15.01.

«Роша-2» – «Шишківці» – -:+; «Буковина- U-16» – «Буковинська надія» – 3:5; «Волока-2» – «Геометрія-Роша» – 8:0; «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна» – 3:1

  1. «Волока-2» – 22
  2. «Буковинська надія» – 21
  3. «Шишківці» – 15
  4. «Дрім-Тім» – 13 
  1. «Клішківці» – 12
  2. «Мрія-Заставна» – 10
  3. «Буковина-U-16» – 6
  4. «Геометрія-Роша» – 3
  5. «Роша-2» – 1

DSC_0173

На черзі – група «D». Тут, можна сказати, сталася справжня сенсація групового етапу. Перша команда «Волоки» тримала ситуацію у своїх руках: перемога над «Бульваром-БДМУ», якому, у свою чергу, вже нічого не було потрібно, виводила волочан у плей-оф. А сталося зовсім не так! «Бульвар» у запеклій боротьбі здобув перемогу над «Волокою» і тим самим допоміг яскравій «Легенді», що вже відіграла всі свої матчі, посісти четверту сходинку у групі та продовжити боротьбу за чемпіонський титул.

DSC_0134

Лідери групи у грі, яка вирішувала долю переможця, розійшлися миром і, таким чином, перше місце посіла «Самопоміч», яка випередила «ДМС» на два очка, а «Іванківці-Чудей» без питань «винесли» чернівецький «Ф-Тім» із розгромним рахунком 10:2.

DSC_0093

15.01.

«Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей» – 2:10; «Зоря» – «Френд-Клаб» – +:-; «Самопоміч» – «ДМС» – 2:2; «Бульвар-БДМУ» – «Волока-1» – 2:1

  1. «Самопоміч» – 19
  2. «ДМС» – 17
  3. «Іванківці-Чудей» – 15
  4. «Легенда» – 12 
  1. «Волока-2» – 11
  2. «Бульвар-БДМУ» – 11
  3. «Зоря» – 6
  4. «Френд-Клаб» – 5
  5. «Ф-Тім» – 2

DSC_0192

В останній групі «Е» тріо з квартету команд, які продовжуватимуть виступи за титул чемпіона області, до звітного туру вже були відомі: «RA-DENT» – переможець групи, «Фазенда» і «Хімік-Скеля». Щодо останньої, четвертої путівки у плей-оф, були питання. І цікаві!

DSC_0162

«Буковина-99» перемогла в очній зустрічі «Острицю», а «Дрім-Тім-Ветеран» наостанок «розтрощив» команду з Рокитного, але навіть ці здобутки переможців були зведені нанівець перемогою «Буко-93» над лідером – «RA-DENTом» і саме 93-ті посіли четверту сходинку групи «Е»!

DSC_0139

15.01.

“Буко-93” – “RA-DENT” – 5:4; “Колос” – “Хімік-Скеля” – -:+; “Фазенда” – “Спарта” – 3:0; “Остриця” – “Буковина-99” – 2:4; “Рокитне” – “Дрім-Тім-Ветеран” – 3:7

  1. «RADENT» – 24
  2. «Фазенда» – 22
  3. «Хімік-Скеля» – 18
  4. «Буко-93» – 15 
  1. «Дрім-Тім-Ветеран» – 14
  2. «Буковина-99» – 13
  3. «Спарта» – 12
  4. «Остриця» – 10
  5. «Рокитне» – 3
  6. «Колос» – 0

DSC_0096

Тепер – стадія плей-оф, де кожна гра – як остання, і права на помилку немає в жодної з команд-учасниць! Баталії другого етапу Чемпіонату області з міні-футболу розпочинаються вже цього уїк-енду на майданчику КСОП «Буковина», а розклад ігор плей-оф пропонуємо вашій увазі вже зараз!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0200

1 21.01.17 9:00 4 м. гр.. «А» «Клокучка» – 1 м. гр.. «Е» «RADENT»
2 21.01.17 9:50 4 м. гр.. «В» «Лідер» – 2 м. гр.. «Е» «Фазенда»
3 21.01.17 10:40 4 м. гр.. «С» «Дрім-Тім» – 3 м. гр.. «Е» «Хімік-Скеля»
4 21.01.17 11:30 4 м. гр.. «D» «Легенда» – 4 м. гр.. «Е» «Буко-93»
1/8 фіналу
5 22.01.17 9:00 2 м. гр.. «А»  «Урожай»– 3 м. гр. «С» «Шишківці»
6 22.01.17 9:50 2 м. гр.. «В» «Університет-1» – 3 м. гр. «D» «Іванківці-Чудей»
7 22.01.17 10:40 2 м. гр.. «С» «Буковинська надія» – 3 м. гр. «А» «Університет-2»
8 22.01.17 11:30 2 м. гр.. «D» «ДМС» – 3 м. гр. «В» «Рідківці»
9 22.01.17 12:20 1 м. гр.. «А» «Епіцентр» – переможець гри № 4
10 22.01.17 13:10 1 м. гр.. «В» «Вікторія» – переможець гри № 3
11 22.01.17 14:00 1 м. гр.. «С» «Волока-2» – переможець гри № 2
12 22.01.17 14:50 1 м. гр.. «D»  ГО «Самопоміч» – переможець гри № 1
1/4 фіналу
13 28.01.17 9:00 переможець гри № 5 – переможець гри № 12
14 28.01.17 9:50 переможець гри № 6 – переможець гри № 11
15 28.01.17 10:40 переможець гри № 7 – переможець гри № 10
16 28.01.17 11:30 переможець гри № 8 – переможець гри № 9
1/2 фіналу
17 29.01.17 9:00 переможець гри № 13 – переможець гри № 14
18 29.01.17 9:50 переможець гри № 15 – переможець гри № 16
Матч за 3-є місце
19 04.02.17 11.00 програвши команда гри №17 – програвши команда гри №18
Фінал
20 04.02.17 12.00 переможець гри № 17 – переможець

гри № 18