Чемпіонат області з міні-футболу-2020/21: у зонах “А” і “Б” визначено майже усіх найсильніших

ЗОНА «А». ГРУПА І

Три з чотирьох найсильніших команд групи вже визначено. В останньому турі групового етапу очікуватимемо визначення лише останнього чвертьфіналіста, а це можуть бути «Луківці» або «Камянка». У чвертьфіналах зони на даний момент вже є «Молодія», «Чагор» і ФК «Глибока». Дві перших команди на даний момент ідуть без поразок.

Відмітимо і першу перемогу «Чудея» в чемпіонаті, причому перемогу більше ніж впевнену і солідну – 8:1 над аутсайдером групи «Станівцями». Плюс цієї команди в тому, що вона укомплектована виключно футболістами села і, схоже, відпрацювала сей сезон у перспективу майбутніх виступів.

ЗОНА «А». ГРУПА ІІ

В цій групі всіх чвертьфіналістів вже визначено і команди «повоюють» лише за остаточне розташування у турнірній таблиці. Поки що взагалі без очок «Черепківка», яка й пропустила до того ж аж 53 мячі у свої ворота. А без поразок до останнього туру підійшли «Волока» і «Магістраль», і вони відіграли між собою матч 8-го туру внічию 2:2.

Далі від цієї групи також ідуть «Старий Вовчинець» і «Тереблече», в активі у яких наразі по 5 перемог, а от інші команди суттєво відстали і фактично свій сезон на обласному рівні вже завершили.

ЗОНА «Б». ГРУПА І

Домінує у цій групі трійка лідерів – «Шипинці», «Весільний світ» і «Дорошівці», причому останні впевнено йдуть без поразок. Без проблем подолали ці команди і два останніх тури, і знову ж таки «Дорошівці» навіть не пропустили в них жодного м’яча!

До речі, команда з берега Дністра взагалі є найкращою за показником пропущених голів у сезоні: в сітку воріт «Дорошівців» протягом шести турів влетів всього лише один (!) м’яч!!!

В останньому турі визначатиметься остання з тих чотирьох  команд, які продовжать боротьбу за чемпіонство області у 2021 році, і на це останнє прохідне місце мають шанси поборотися чотири колективи – іванківський «М-Тревел», «Лашківка», «Веренчанка» і «Суховерхів».

ЗОНА «Б». ГРУПА ІІ

«Кіцмань» і «Ваш майстер» з Лужан вже забезпечили собі вихід із групи, а от ще за дві вакансії найближчими вихідними посперечаються «Ставчани», «Оршівці» і «Мамаївці». У цій же ж групі грає і найслабша команда усієї зони «Б» – берегометський «Берекол», який програв усі шість матчів чемпіонату і з останнього місця вже нікуди не зрушить.

Протягом останніх двох турів повністю провалилися «Берда» з Горішніх Шерівців» і «Неполоківці»: дві поразки поспіль залишили ці дві команди без шансів на продовження боротьби в наступному році.

Турнірні таблиці Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2020-21р.р.