Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу-2022/23 (зона “А”): Лідери зберігають свої позиції й після ІІІ-го туру

У зоні «А» цьогорічного обласного Чемпіонату з міні-футболу в неділю, 11 грудня, відіграли матчі третього туру. І знову на штучному майданчику СОУ «Буковина» вирувала відчайдушна боротьба в усіх матчах.

Найголовніше і найприємніше в нинішньому сезоні – це те, що в «чернівецькій зоні» відсутні великі рахунки і розгроми. Це свідчить про те, що рівень міні-футболу на Буковині значно виріс, і в зоні «А» нарешті зібралися тільки найсильніші.

Вже зараз можна сказати, що передбачити четвірку кращих команд, які вийдуть до Еліт-раунду, передбачити буде вкрай важко – настільки амбітними й конкурентноздатними є майже всі команди. Особняком стоять, напевно, лише «Іванківці», які вже зараз мають перемоги над кількома фаворитами зони, та й то потрібно враховувати, що попереду ще – 8 турів групового етапу.

У звітному турі «Іванківці» у немовірно драматичному поєдинку перемогли «Вікторію-Буковину» – безумовно, одну з найяскравіших і найцікавіших команд сезону-2022/23, яка точно є одним із основних претендентів не тільки на вихід до Еліт-раунду, а й мінімум на медалі всього Чемпіонату. Рахунок гри – 3:2 на користь іванківчан.

У шаленому «стоматологічному дербі» зійшлися команди клінік «Радент» і «Майнц». Зрозумілою і дуже принциповою була вартість перемоги в цьому матчі і «радентівці» змогли відсвяткувати у ньому перемогу з мінімальним рахунком 1:0. Команда встановлює на даний момент свій історичний рекорд – 3 перемоги поспіль у трьох стартових матчах і поділяє разом з «Іванківцями» позицію лідера групи з дев‘ятьма очками при однаковій різниці забитих і пропущених м‘ячів.

Після стартової поразки набирає обертів «Бастіон». В цьому турі команда впевнено перемагає «Фазенду» з рахунком 4:2 і робить вагому заявку на одне з чотирьох місць в Еліт-раунді від зони «А». А от «Фазенда» має вже другу поразку поспіль і її шанси на вихід із групи суттєво зменшилися після третього туру чемпіонату.

Також втрачають чергові очки «Урожай» і «НДЕКЦ МВС». Обидві команди зіграли у звітному турі внічию і мають за підсумками трьох стартових турів по чотири очки в активі. «Урожаївці» в напруженому поєдинку «розписали» нічию 2:2 з не менш амбітним і потужним «Том-студіо», а «експерти» погодили «мирову» 1:1 з «Фазендою-2», яка є сплавом молоді і досвіду.

 

11 грудня, неділя

ІІІ тур

CUP.CHERNIVTSI – ГРІЛЕКС – 0:3

RADENT – МАЙНЦ – 1:0

БАСТІОН – ФАЗЕНДА – 4:2

УРОЖАЙ – ТОМ-СТУДІО – 2:2

ІВАНКІВЦІ – ВІКТОРІЯ-БУКОВИНА – 3:2

НДЕКЦ МВС – ФАЗЕНДА-2 – 1:1

 

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу-2022/23
Зона «А» (Чернівецька)
Турнірна таблиця після трьох турів
1. ІВАНКІВЦІ – 9 (10:4)
2. РАДЕНТ – 9 (8:2)
3. БАСТІОН – 6 (7:5)
4. УРОЖАЙ – 5 (5-2)
5. ВІКТОРІЯ-БУКОВИНА – 4 (6-4)
6. МАЙНЦ – 4 (2:2)
7. НДЕКЦ МВС – 4 (5-6)
8. ФАЗЕНДА – 3 (6:6)
9. ГРІЛЕКС – 3 (6:6)
10. ТОМ-СТУДІО – 2 (3:7)
11. ФАЗЕНДА-2 – 1 (3:6)
12. CUP.CHERNIVTSI – 0 (1:11)