Чемпіонат Чернівецької області-2018 розпочався з… тотальної толерантності)

Минулими вихідними стартував довгоочікуваний Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2018 року. Порівняно з минулим сезоном склад команд змінився більше ніж суттєво: достатньо сказати, що з усіх дев’яти учасників чемпіонату в минулому році в обласному чемпіонаті грали лише три команди – МСК «Кіцмань, ФК «Іванківці» та «Черемош-Вижниця». Саме тому передбачити хід подій у сезоні-2018 фактично неможливо, натомість мусимо пильно слідкувати за іграми чемпіонату, щоби мати повну картину того, що відбувається.

І вже перший тур став цілковитою несподіванкою, що, безумовно, ще більше додало інтриги головному футбольному турніру сезону! В усіх чотирьох (!!!) матчах першого туру було зафіксовано перемоги гостей! Господарі виявилися настільки толерантними, що нічого не змогли протиставити своїм суперникам! J

Найбільше за всіх «покуражилася» гірська «Вижниця»: у Вашківцях вижниччани «накидали» господарям чотири м’ячі, а у відповідь отримали всього один! «Іванківці» взагалі не змогли «розмочити» ворота гостей і «насуху» програли сусідям по Кіцманському району – «Неполоківцям» – 0:2.

У двух інших матчах чемпіонату з однаковим рахунком 1:2 перемоги в гостях здобули МСК «Кіцмань» (над «Коровією») і строїнський «Золотий колос» (над «Драгуш Воде» з Герци).

Варто відзначити цікаву гру кіцманчан. Якщо у минулому році «Кіцмань» реально претендував на комплект нагород обласного чемпіонату, але в кінці припустився кількох помилок, то на цей сезон у керівництва команди дуже серйозні плани. Склад команди вдалося не тільки зберегти, а й підсилити, тому кіцманчан без перебільшення можна вважати одними із фаворитів цьогорічного чемпіонату. І це вони доказали у першому ж турі!

Саме «Кіцмань» відкрив рахунок у матчі (гол на рахунку Сергія Раци), витримав кілька атакуючих хвиль господарів і в кінці кінців відзначився вдруге (автор другого голу – той самий Сергій Раца!). Більше того, кіцманчани могли відзначитися й втретє – був один спірний момент із призначенням/ непризначенням пенальті у ворота «Коровії» – але й цих двох голів команді виявилося достатнім для перемоги.

І це при тому, що склад у «Коровії» теж не з останніх, команда добре укомплектована, проте бажання, напевно, все ж таки було більше у гостей із «Кіцманя». 1:2, і вже у вівторок на ці дві команди очікує «друга серія» протистояння. Щоправда, вівторковий матч відбудеться вже у рамках Кубку Чернівецької області.

Отже, ще раз про результати першого туру:

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
1. 05.05 17.30 с.Іванківці ФК «Іванківці» – ФК «Неполоківці» 0:2
2. 04.05 17.30 м.Вашківці «ОТГ Вашківці» – «Черемош-Вижниця» 1:4
3. 05.05 17.30 с.Коровія ФК «Коровія» – МСК «Кіцмань» 1:2
4. 02.05 17.30 с.Горбово «Драгуш Воде» – «Золотий колос» 1:2
Вихідний – «Стелс»

В рамках другого туру, у суботу, 11-12 травня, зійдуться:

II тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
5 12.05 17.30 с.Строїнці «Золотий колос» – ФК «Неполоківці»  
6 12.05 17.30 с.Борівці «Стелс» – «Драгуш Воде»  
7 11.05 17.30 м.Вижниця «Черемош-Вижниця» – ФК «Коровія»  
8 11.05 17.30 с.Іванківці ФК «Іванківці» – «ОТГ Вашківці»  
 Вихідний – МСК «Кіцмань»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО