Чемпіонат Чернівців з футзалу: відбулися перенесені матчі

Наближається до свого завершення Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу сезону-2020/21. Протягом останнього тижня команди зіграли перенесені матчі, а в четвер, 25 лютого, у чернівецькому ФОК «Олімпія» відбудеться восьмий, передостанній тур чемпіонату.

Ситуація у верхній частині турнірної таблиці неймовірно загострилася. Тріо лідерів-претендентів на чемпіонське звання станом на ранок 24 лютого фактично зрівнялося по очках і боротьба за чемпіонство тепер вже точно триватиме до останніх хвилин турніру.

Спочатку «Волока» в перенесеному матчі впевнено обіграла «Чернівецький рятувальник» з рахунком 6:2 і впритул наблизилася до «ТОМ-студіо», якого обіграла напередодні, і до «Урожая», а 23 лютого між собою зіграли якраз «Волока» і «Урожай».

Важко було переоцініти важливість цієї гри. В разі перемоги однієї з команд можна було говорити про високу ймовірність виграти чемпіонат для переможця гри, в той час, як та команда, що поступилася, автоматично вибуває з кола претендентів на чемпіонську корону.

Але суперники «вирішили» інакше. Вони точно зберегли інтригу до останнього туру і тепер багато чого залежить від поєдинка між «Урожаєм» і «ТОМ-студіо», який відбудеться вже цього четверга, 25 лютого. У грі «Волока» – «Урожай» було зафіксовано справедливу бойову нічию 2:2.

Наразі «ТОМ-студіо» має 18 очок, «Волока» і «Урожай» – по 17 очок і доля кожної з цих команд тепер залежить від них самих. Варіантів – багато, навряд чи варто їх перераховувати, тому просто дочекаємося підсумків ігор 8-го туру…

Поєдинок між «ЧОЕК» і ФК «Чернівці» не відбувся: «чернівчани» на гру не з’явилися і пропустили вперед у турнірній таблиці своїх суперників, хоча на розподіл призових місць це аж ніяк не впливає, оскільки обидві команди знаходяться в нижній частині таблиці.

 

ЧОЕК – ФК Чернівці – +:-

Волока – Чернівецький рятувальник – 6:2

Урожай – Волока – 2:2

 

  1. ТОМ-студіо» – 18
  2. Урожай – 17
  3. Волока – 17
  4. Vel-Team – 13
  5. ЧОЕК – 8
  6. ФК Чернівці – 6
  7. Арена – 6
  8. Чернівецький рятувальник – 5
  9. ВНВ-груп – 4
  10. Маккабі – 4

Пропонуємо вам розклад матчів ВОСЬМОГО туру чемпіонату:

18:00 Волока – ВНВ-груп

19:00 ТОМ-студіо – Урожай

20:00 Чернівецький рятувальник – Арена

21:00 ЧОЕК – Маккабі

ФК Чернівці – Вел-Тім