Чемпіонат Чернівців з футзалу: фаворити програють, аутсайдери відроджуються

DSC_0068

 

 

 

 

 

 

 

Напевно, найбільш щирим на сюрпризи й несподіванки у футбольній спільноті Буковини турніром є відкритий Чемпіонат Чернівців із футзалу. Як і минулого року, напередодні новорічних свят у турнірній таблиці чемпіонату-2017/18 «закрутилася» та ще інтрига! Відразу у трьох матчах наступного, третього туру «записні» фаворити поступилися, що зробило турнір значно цікавішим!

DSC_0072

 

 

 

 

 

 

 

Від усього цього виграв лише «Урожай», який після третього туру одноосібно очолює турнірну таблицю чемпіонату. Цього разу «урожаївці» без особливих проблем подолали ФК «Стальнівці», які ніяк не можуть знайти свою гру і поки що залишаються єдиною командою, яка не спромоглася здобути в чемпіонаті бодай одне очко. «Урожай» переміг з рахунком 4:1 і має на даний момент стовідсотковий результат – три перемоги у трьох матчах.

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після приголомшливої перемоги над грізною «Волокою», схоже, опустилася з небес на землю «Роша». В матчі проти «Бест-Біла» рошинці припустилися купи помилок після того, як їм вдалося зрівняти рахунок (а відкрила рахунок якраз «Бест-Біла») і підсумкові 3:5 на користь команди з Біли виглядають логічними та справедливими.

DSC_0092

 

 

 

 

 

 

 

Начудив у цьому турі СК «Лідер». Дуже начудив. Команда, яку небезпідставно вважають одним із претендентів на медалі чемпіонату, провела незрозумілу, сумбурну гру проти аутсайдера змагань – «Чернівецького рятувальника». Більше того, примудрилася пропустити у свої ворота (це при одному з кращих воротарів чемпіонату!!!) аж вісім (!!!) м`ячів! По ходу гри «Лідер» і програвав, і грав унічию, і вигравав, але у підсумку наприкінці гри несподівано «розсипався» і вийшло 8:5 на користь «Рятувальника». Є над чим працювати й робити серйозні висновки для того, щоби утриматися у верхній частині турнірної таблиці чемпіонату…

DSC_0148

 

 

 

 

 

 

 

Один-єдиний забитий м`яч глядачі побачили у грі «Волоки» й «Корони». Волочани після поразки від «Роші» більше не мали права на помилку і в цій грі відіграли чітко. Перемоги 1:0 вистачило для того, щоби повернути репутацію, а от «Корона» продовжує втрачати очки у кожному турі й тепер надолужити втрачене буде ой як важко…

DSC_0130

 

 

 

 

 

 

 

Справжні «качєлі» влаштували у своєму матчі чернівецький «БукФам» і шилівська «Дружба». В рахунку вели і ті, і ті, а в самому кінці гри в гарячій боротьбі «медики» таки зуміли вирвати перемогу і заробити перші три очки в чемпіонаті. 4:3, і «БукФам» повертається…?)

DSC_0160

 

 

 

 

 

 

 

Нарешті, амбіційний дебютант чемпіонату – «М’ясо Буковини» – подолали дуже непростого суперника, склад якого повний досвідчених гравців. «Зарінок-Дрім-Тім» не здивував нічим, а от новосельчани мали більше бажання, були наполегливішими й тому свою перемогу з рахунком 3:2 заслужили зповна.

DSC_0183

 

 

 

 

 

 

 

Отже, у третьому турі  відкритого Чемпіонату Чернівців із фут залу маємо такі результати:

«Урожай» – ФК «Стальнівці» – 4:1, «Бест-Біла» – ФСК «Роша» – 5:3, ФК «Волока» – «Корона» – 1:0, «БукФам-БДМУ» – «Дружба» – 4:3, «М`ясо Буковини» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 3:2, «Чернівецький рятувальник» – СК «Лідер» – 8:5.

DSC_0106

 

 

 

 

 

 

 

У турнірній таблиці після трьох турів маєму дуже цікаву ситуацію:

 1. «Урожай» Біла – 9 (22-6)
 2. «Бест-Біла» – 6 (16-12)
 3. ФК «Волока» – 6 (6-3)
 4. «М`ясо Буковини» Новоселиця – 6 (9-7)
 5. ФСК «Роша» Чернівці – 6 (10-9)
 6. СК «Лідер» Чернівці – 6 (11-11)
 7. «Зарінок-Дрім-Тім» Чернівці – 4 (9-9)
 8. «БукФам-БДМУ» Чернівці – 3 (8-9)
 9. «Чернівецький рятувальник» – 3 (12-22)
 10. «Корона» Чернівці – 2 (8-9)
 11. «Дружба» Шилівці – 1 (10-12)
 12. ФК «Стальнівці» – 0 (4-16)

DSC_0126

 

 

 

 

 

 

 

В наступному, четвертому турі, який відбудеться у найближчу суботу, 23 грудня і стане останнім туром частини чемпіонату 2017 року, зустрінуться:

«Зарінок-Дрім-Тім» – «Чернівецький рятувальник», «Бест-Біла» – «Корона», ФК «Волока» – «БукФам-БДМУ», «Урожай» – СК «Лідер», ФК «Стальнівці» – ФСК «Роша», «Дружба» – «М`ясо Буковини» Новоселиця.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0094