Чемпіонат Чернівців-2022/23 з футзалу розпочався!

Минулої суботи, 10 грудня, одразу за протистоянням «Урожай-Сітка-Захід» зі львівською «КІВС-«Енергія-2» в рамках Кубку України з футзалу, розпочався і Відкритий Чемпіонат Чернівецької області з футзалу сезону-2022/23.

Цього року на чемпіонат заявилися 13 команд і вже перший тур засвідчив, що рівень турніру є доволі високим і боротьба точно триватиме до останньої гри.

Перший матч переможця так і не виявив. Напружено і драматично проходило протистояння чернівецького «Радента» з ФК «Рокитне-Стальнівці»: то «стоматологи» вели в рахунку 2:0, то рокитняни вигравали 4:3. А закінчилося усе справедливою бойовою нічиєю 4:4. Нагадаємо, ці команди і в минулорічному чемпіонаті грали між собою у стартовому турі. Тоді впевнену перемогу святкував «Радент», але «Рокитне-Стальнівці» цього року – команда зовсім іншого рівня і точно збирається боротися за високі місця.

Далі «Аматор-Садгора» продемонструвала неабияку силу волі і буквально на останніх секундах «видряпала» шалену перемогу 3:2 над «Том-студіо», програючи в ході матчу 1:2, хоча й тут більш справедливою була б нічия. Ну реально жодна з команд не заслуговувала на поразку!

Відкриття минулого сезону – коломийський «Варатик» – першим пропустив м‘яча від «Бастіона» з Чернівців, проте швидко оговтався і, зрештою, здобув переконливу допомогу з рахунком 5:2, знову декларуючи амбітні плани на чемпіонат. Цю команду вже точно не варто недооцінювати!

Майже той самий сценарій гри відбувся і в протистоянні «Фазенди» й «Чернівецького рятувальника». «Пожежники» відкрили рахунок у матчі, а от забивала далі тільки «Фазенда». Усе вирішив другий тайм матчу, який чернівецькі «фазендейро» провели просто блискуче, забили 5 м‘ячів і здобули підсумкову перемогу 6:1.

У грі «ДЮСШ-1» і УСК «Довбуш» перемогу з рахунком 2:4 здобули останні, а «срібний» призер футзального буковинського сезону-2022/23 недобоївський «ДВ-Транс» просто нещадно «розтрощив» дебютанта чемпіонату – «Поліцію охорони» – з рахунком 8:0, тим самим демонструючи прагнення боротьби за чемпіонський титул сезону.

 

Субота, 10 грудня

І тур

 

РАДЕНТ ЧЕРНІВЦІ – ФК РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 4:4

ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – АМАТОР-САДГОРА ЧЕРНІВЦІ – 2:3

ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 6:1

УСК ДОВБУШ ЧЕРНІВЦІ – ДЮСШ-1 ЧЕРНІВЦІ – 4:2

ВАРАТИК КОЛОМИЯ – БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 5:2

ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ ЧЕРНІВЦІ – 8:0