Чемпіоном Дністровського району з міні-футболу і зони “Е” обласного чемпіонату стає ФК “Тірас” із Новодністровська

У суботу, 15 січня, в Хотині, на майданчику зі штучним покриттям у міському парку, відбувся фінальний етап Чемпіонату Дністровського району з міні-футболу сезону-2021/22, а також, за сумісництвом, зональний фінал зони “Е” Чемпіонату Чернівецької області. Змагання, які стартували ще 07 листопада 2021 року, закінчилися, і тепер найсильніші команди зони, за можливостями і бажанням, можуть продовжити боротьбу за титул чемпіона Чернівецької області в Еліт-раунді ЧО.

Чотири найсильніші колективи району за кубковою системою визначали переможця. У першому півфіналі зійшлись ФК “Кельменці” та ФК “Каплівчанка” з с. Каплівка. На жаль, справжньої боротьби не вийшло, і єдиний представник Хотинської громади поступився в цій грі з “сухим” рахунком 0:5 за крок до вирішального матчу сезону.

Інший матч 1/2 фіналу вийшов більш цікавим і видовищним. В ньому ФК “Тірас” з м.Новодністровськ здолав у запеклій боротьбі ФК “Недобоївці” з рахунком 4:2. Цікаво, що забитими голами в цій зустрічі відзначились лише двоє гравців. Так, Володимир Харабара забивав на 10, 14, 36 та 40 хвилинах, а Віктор Галичанський відповів своїми м’ячами на 20 та 32 хвилинах.

Перші свої голи у фінальній частині чемпіонату ФК “Каплівчанка” забила у матчі за третє місце, тричі відзначившись у воротах недобоївчан. Але це зовсім не допомогло “Каплівцям у підсумку, адже “Недобоївці” відзначилися у воротах суперника одразу сім разів! Підсумковий рахунок – 7:3 на користь ФК “Недобоївці”, і саме ця команда посідає третю сходинку в Чемпіонаті Дністровського району.

Справжньою прикрасою цих змагань абсолютно логічно і за сутністю, і за цікавістю гри став фінал. Вирішальна гра порадувала вболівальників і солідною результативністю, і надзвичайно закрученою інтригою. Команди по черзі виходили вперед, на останні дві хвилини новодністровчани залишились в меншості через вилучення свого капітана Олега Боднарчука, але все ж таки зуміли втримати переможний результат і стали, таким чином, першим в історії чемпіоном Дністровського району з міні-футболу.

ФК “Кельменці” – ФК “Тірас” 3:4 (Богдан Бізерко, 16, 23, Сергій Давидний, 24 – Володимир Харабара, 17, 22, Олег Боднарчук, 25, 33).

Підсумкова турнірна таблиця Групи “А”:
1. ФК “Недобоївці” – 19 очок
2. ФК “Каплівчанка” – 16
3. ФК “Клішківці” – 12
4. ФК “Дружба” – 12
5. ФК “Грозинці” – 10
6. ФК “Рукшин” – 9
7. “Дністер” – 3
8. “Комфорт” – 0

Підсумкова турнірна таблиця Групи “Б”:

1. “Тірас” Новодністровськ – 18
2. “Дністер” Новодністровськ – 12
3. “Аматор” Сокиряни – 12
4. “Дністровська ГАЕС” Новодністровськ – 8
5. “Ласка” Новодністровськ – 7
6. “Аполон” Романківці – 5
7. “Аура” Шишківці – 2

Підсумкова турнірна таблиця Групи “Б”:

1. ФК “Кельменці” – 21
2. “Іскра” Бабин – 15
3. ФК “Буковина-Ленківці” – 14
4. ФК “Лівинці” – 12
5. “Колос” Путрино – 9
6. ФК “Перківці” – 6
7. ФК “Дністер” Комарів – 3

Фінальний етап чемпіонату Дністровського району з міні-футболу
1/2 фіналу:
ФК “Кельменці” – ФК “Каплівчанка” Каплівка 5:0;
ФК “Недобоївці” – ФК “Тірас” м. Новодністровськ 2:4
Матч за ІІІ місце:
ФК “Недобоївці” – ФК “Каплівчанка” 7:3
Фінал:
ФК “Кельменці” – ФК “Тірас” 3:4