Переможцем Зони “Д”-2021/22 знову є ФК “Іванківці”!

Неділя 6 лютого стала Днем апогею зональної першості в зоні «Д» обласного чемпіонату з міні-футболу сезону-2021/22. Саме цього дня кращі команди зони зіграли матч за ІІІ місце і фінал. Погода сприяла великій кількості глядачів на штучному майданчику СОУ «Буковина», які точно не пожалкували про те, що прийшли подивитися хороший футбол у виконанні кращих футболістів області і підтримати своїх улюбленців.

Спочатку в боротьбу за «бронзові» нагороди зональної першості вступили чернівецькі «Install-PRO» і «Фазенда». Гра вийшла дуже напруженою і в певному сенсі драматичною, і, безперечно, її можна назвати однією з найцікавіших ігор цьогорічної зони «Д».

«Фазенда» відкрила рахунок у матчі, згодом подвоїла його, а в другому таймі, здавалося б, усе вирішено, адже рахунок у матчі став 3:0 на користь «Фазенди», але не так просто все сталося. «Install-PRO» зовсім не збирався складати зброю і проявив характер. Відмітимо, що саме завдяки такому характеру «Install-PRO» і попав у квартет кращих команд зони «Д».

Кілька хвилин – і рахунок вже 3:2, інтрига в матчі повернулася з новою силою. «Інсталпровці» пішли вперед великими силами, команди обмінялися голами, але вже після того, як судді зафіксували рахунок 4:3, забити більше не вдалося нікому. Дався взнаки досвід гравців «Фазенди», які чітко вистояли до кінця гри і зберегли свою мінімальну перевагу.

Отже, заслужені «бронзові» медалі зони «Д» – у «Фазенди». Для чернівецьких «фазендейрос» було дуже важливо здобути ці нагороди, і команда добилася цього. «Install-PRO» ж запам’ятався своєю грою, і, впевнений, ще зможе проявити себе в ЕЛІТ-раунді.

Фінал? Так, цей поєдинок, звичайно, був найбільш очікуваним із усіх тих, що вже відбулися в нинішньому сезоні, проте фінальний матч вийшов не зовсім таким, яким його хотіли побачити. Максимум виваженості, ніякого авантюризму, чіткий контроль м’яча, просто бетонна оборона – це характеристики, які в даному випадку можна застосувати до обох суперників.

Гольові моменти, якщо і були, то навряд чи запам’яталися – настільки високою була ціна помилки з однієї сторони і перемоги – з іншої. Тому найбільш логічним підсумком цього фіналу стала нульова нічия, а вирішення переможця зони «Д» перейшло до серії післяматчевих пенальті.

Тут варто зробити екскурс в історію чемпіонатів області з міні-футболу. Сезон-2018/19: у фіналі зустрічаються «Урожай» – «Вікторія-Моцарелла». По пенальті перемагає «Вікторія» і стає чемпіоном. Сезон-2019/20: в півфіналі зходяться сьогоднішні суперники – «Урожай» та «Іванківці». По пенальті переможцем цієї пари стають «Іванківці», які виходять у фінал.

Натяк зрозуміли? Ну не йдуть серії пенальті в «урожаївців», ну ніяк не йдуть! Тим більше, що два роки тому «Іванківці» вже перемагали у подібній дуелі!

Цього дня «Урожай» навіть вів у рахунку в серії, але надалі гравці «Урожая» двічи не забили, а от «Іванківці» реалізували все, та ще й у кінці кінців лідер і капітан «Іванківців» Беженар став на ворота і відбив вирішальний удар суперника!

6:5 по пенальті перемагають «Іванківці» і стають чемпіоном зони «Д» вдруге поспіль, і тепер саме іванківчани є й головним фаворитом усього чемпіонату, а так воно буде чи не так – вже скоро дізнаємося, адже до старту ЕЛІТ-раунду залишилося зовсім небагато часу!

«Я хотів би цю перемогу присвятити своєму татові, – каже представник «Іванківців» Максим Максимюк. – Футбол – це одна з тих справ де я відчуваю його присутність і відчуття того що він є тут, із нами, багато в чому мене підтримує. Приємно, що мене у свою чергу в цій думці підтримує і вся наша команда, яка вже стала моєю справжньою другою родиною».

 

Першість Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22, зона «Д»
6 лютого, неділя. СОУ «Буковина»
Матч за ІІІ місце
ІНСТАЛ-ПРО – ФАЗЕНДА – 3:4
Фінал
ІВАНКІВЦІ – УРОЖАЙ – 0:0 (пен. – 6:5)