Чемпіонську гонку в Чемпіонаті Чернівців з футзалу продовжують “Том-Студіо” і “Урожай-Сітка-Захід”

Гарячим і напруженим виявився ХІ-й тур цьогорічного Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу, поєдинки якого відбулися минулими вихідними на паркеті чернівецького ФОК «Олімпія».  Лідери чемпіонату відіграли доволі складні для себе матчі, але одержали чергові перемоги і перенесли основну інтригу сезону на наступний тур, коли в очній дуелі «Том-Студіо» і «Урожай-Сітка-Захід», скоріш за все, виявлять переможця чемпіонату.

«Студійці» після неочікуваної поразки від «Варатика» зібралися і не дали ніяких шансів ФК «Рокитне-Стальнівці» зачепитися за місце у трійці: перемога «Том-Студіо» з рахунком 5:2 залишила команду на першій позиції в турнірній таблиці, а рокитняни остаточно втратили свою можливість заробити медалі цьогорічного чемпіонату.

«Урожай» взяв верх над тим же ж «Варатиком» завдяки одному єдиному голу, забитому на самому початку гри і продовжує боротьбу за чемпіонський титул. Щодо «Варатика», то команда з Коломиї вже точно не буде у верхній частині турнірної таблиці навіть за умови перемог в останніх двох іграх.

Внічию між собою зіграли претенденти на медалі чемпіонату «Бастіон» і «ДВ-Транс». Це сталося у перенесеному матчі, який відбувся вчора ввечері. Тепер усе залежатиме від того, як ці команди зіграють у двох турах, що залишилися до кінця сезону.

Першу, довгоочікувану перемогу в сезоні одержала так звана «команда першого тайму» – «ДЮСШ-1» м. Чернівці. Доволі суттєва перевага над суперником, яка «вилилася» в рахунок 7:1, дає можливість юним чернівчанам уникнути останнього місця в чемпіонаті, але для цього потрібно ще попрацювати у тому матчі, що ще залишився.

Не втратив шансів на медалі і вкрай нестабільний, але цікавий «Radent». «Стоматологи» в жорсткому протистоянні з «Довбушем» здобули дуже важливу перемогу з рахунком 5:3, і тепер мають максимально сконцентруватися в останніх турах, щоби здобути бажаний для себе результат.

 

Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу
Сезон-2022/23
Субота, 4 березня
ХІ тур
ДЮСШ-1 ЧЕРНІВЦІ – ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ ЧЕРНІВЦІ – 7:1
ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – ФК РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 5:2
ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – АМАТОР-САДГОРА ЧЕРНІВЦІ – 5:5
УСК ДОВБУШ ЧЕРНІВЦІ – RADENT ЧЕРНІВЦІ – 3:5
ВАРАТИК КОЛОМИЯ – УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД ЧЕРНІВЦІ – 0:1
ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 2:2

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ станом на 7.03.

 

 1. ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 24 (10)
 2. УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД ЧЕРНІВЦІ – 23 (10)
 3. БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 19 (10)
 4. ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 18 (10)
 5. RADENT ЧЕРНІВЦІ – 18 (10)
 6. ФК РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 17 (11)
 7. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 15 (10)
 8. ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 14 (10)
 9. АМАТОР-САДГОРА ЧЕРНІВЦІ – 13 (10)
 10. ВАРАТИК КОЛОМИЯ – 10 (10)
 11. УСК ДОВБУШ ЧЕРНІВЦІ – 9 (10)
 12. ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ – 4 (10)
 13. ДЮСШ-1 ЧЕРНІВЦІ – 4 (11)