Чемпіон області з міні-футболу сезону-2020/21 – ФК “Іванківці”!

На Буковині завершився цікавий, насичений зимовий сезон з міні-футболу. Цього року в обласному Чемпіонаті зіграла рекордно велика кількість команд, розділених на чотири територіальних зони, найсильніші команди з яких утворили ЕЛІТ-раунд чемпіонату. Таким чином, кращі команди Чернівецької області відіграли за минувший сезон понад 20 матчів і принесли своїм вболівальникам багато позитивних емоцій.

В неділю, 14 березня, відбулися дві останні, вирішальні гри сезону. Спочатку за усталеною традицією зіграли матч за ІІІ місце. В ньому зійшлися ФК «Кіцмань» і чернівецький «НДЕКЦ МВС». Говорити про те, наскільки важливою була перемога в цій грі, напевно, не варто, адже переможець отримував комплект нагород, а от команда, що програла, лишалася без нічого за крок до медалей сезону…

Ці суперники вже зустрічалися в нинішньому сезоні у грі групового етапу ЕЛІТ-раунду. Тоді у І турі мінімальну перемогу святкував “НДЕКЦ” (1:0) і тим більше принциповим матч зі ІІІ місце мав бути саме для амбітного “Кіцманя”, який міг до того ж і реваншуватися за поразку на старті ЕЛІТ-раунду.

Тому боротьба між командами в цьому матчі тривала до останніх секунд, а перемогу в ньому здобули гравці «НДЕКЦ МВС» з рахунком 3:2. Отже, «бронзові» медалі міні-футбольного сезону-2020/21 дісталися чернівецькій команді, а єдиний представник зони «Б» у вирішальній частині ЕЛІТ-раунду все ж таки змушений був задовольнитися лише четвертим місцем…

Фінальна гра тривала між «Іванківцями» та чернівецьким «ТОМ-студіо». Ці суперники зустрічалися в нинішньому сезоні вже двічи. У першому поєдинку в рамках групового етапу зони «С» вони розійшлися бойовою нічиєю 2:2, потім у фіналі Кубку області в зоні «С» мінімально перемогли «Іванківці» з рахунком 2:1, то ж цей матч або мав підтвердити остаточну перевагу «Іванківців» над опонентом, або забезпечити реванш «студійців».

Як і очікувалися, гра вийшла цікавою і напруженою. До перемоги прагнули обидві команди, але «Іванківці» виявилися сильнішими, двічи «розписалися» голами у воротах суперників і зібрали всі вершки сезону у свою колекцію: перемога в зоні «С», перемога у фіналі Кубку і от маємо перемогу у фіналі ЕЛІТ-раунду обласного чемпіонату з рахунком 2:0!

Зауважимо, що чемпіонське звання-2020/21 «Іванківці» присвятили пам’яті Бориса Григоровича Максимюка, якого нещадний Covid нещодавно забрав з життя, тому перемогу іванківчани голосно не святкували. Вчергове відмітимо характер команди, яка у складний час зібралася з духом і захистила в нелегкій боротьбі з сильними суперниками титул Чемпіона області.

Відбулося і традиційне нагородження кращих гравців чемпіонату. Нагородження проводило керівництво Чемпіонату-2020/21, яке справедливо відзначило кращих із кращих по різних позиціях.

Матч за 3-є місце
7 14.03.2021 12:00 «Кіцмань» – ««НДЕКЦ МВС» 2:3
Фінал
8 14.03.2021 13:00 «Іванківці»  – «ТОМ. Studio» 2:0

Кращі гравці за номінаціями:

 

Кращий голкіпер: Гуцул Костянтин («Іванківці»)
Кращий захисник: Бабій Павло («
ТОМ. Studio»)
Кращий нападник: Зачиковський Денис («НДЕКЦ МВС»)
Кращий бомбардир: Анжієвський Тарас («Глибока») – 15 м’ячів
Кращий гравець: Томащук Василь («Іванківці»)