Чемпіон області серед ветеранів “провалюється” в Турнірі пам’яті Дмитра Білоуса

Триває перший в історії буковинського футболу Турнір пам’яті відомого буковинського футболіста Дмитра Білоуса серед ветеранів. Нагадаємо, змагання відбуваються одразу у двох вікових ветеранських категоріях – «40+» та «50+».

Минулого тижня свої чергові матчі відіграли лише команди вікової категорії «40+». На жаль, погодні умови в неділю, 12 грудня, зробили неможливим проведення ІІІ-го туру серед старших ветеранів і тому, схоже, Турнір пам’яті Білоуса не зможе фінішувати в зазначений термін, тобто, наступного тижня.

У віковій категорії «50+» попереду ще три тури і саме тому, найімовірніше, через цикл зимових свят, змагання закінчаться аж на початку наступного року… Про будь-які зміни в розкладі матчів ми обов’язково повідомлятимемо вас завчасно.

Що стосується матчів ІІІ-го туру в категорії «40+», то тут повною несподіванкою став провал (інакше і не скажеш) діючого чемпіона області серед ветеранів «Буковини-Ретро». «Ретрівці» неочікувано поступилися і в третьому матчі турніру поспіль, цього разу – «Червоній руті», з рахунком 0:2.

Після цього навряд чи щось допоможе «Буковині» піднятися з останнього (!!!) місця в турнірній таблиці, адже зіграти їм залишилося з коровійською «Івою», а ця команда претендує на перемогу в турнірі і аж ніяк не є подарунком для будь-якого суперника.

До речі, «Іва» у звітному турі впевнено перемогла чернівецьку «Спарту» з рахунком 4:2 і зрівнялася по очках із «Дрім-Тімом». Саме ці дві команди очолюють на даний момент турнірну таблицю змагань у категорії «40+» і є головними кандидатами на те, щоби зіграти на цьому турнірі фінал.

11. 12. 2021, субота

“Червона рута” Чернівці – “Буковина-Ретро” Чернівці – 2:0

“Спарта” Чернівці – “Іва” Коровія” – 2:4

 

  1. «Дрім-Тім» Чернівці – 6 (2) 4:1
  2. «Іва» Коровія – 6 (2) 9:4
  3. «Спарта» Чернівці – 3 (2) 6:5
  4. «Червона рута» Чернівці – 3 (3) 4:6
  5. «Буковина-Ретро» Чернівці – 0 (3) 2:9

 

4 тур, 18 грудня

«Спарта» Чернівці – «Червона рута» Чернівці

«Іва» Коровія – «Дрім-Тім» Чернівці