Чемпіон України з футболу серед студентів – ФК “Тернопіль-Педуніверситет”!

DSC_0090

Фінальний матч фінальної частини (вибачте за тавтологію, але в даному випадку без неї просто неможливо) XVI Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів сезону-2016/17 відбувся 25 травня в Чернівцях на стадіоні «Буковина».

DSC_0095

Нажаль, природа і час фіналу внесли свої корективи у процес проведення гри, і більшість чернівецьких шанувальників футболу так і не попали на студентський фінал, але він, безперечно, вдався і тим, хто не побоявся дощу й таки завітав на матч, він запам’ятається як цікавий та видовищний.

DSC_0086

Розпочалася програма фінального футбольно-студентського дня поєдинком за ІІІ місце між «УДФСУ» (м. Ірпінь, Університет державної фіскальної служби України) та СК «КНТЕУ-Меркурій» (м. Київ, Київський національний торговельно-економічний університет), в якому перемогли ірпінці та завоювали бронзові нагороди чемпіонату.

DSC_0115

Опівдні головна футбольна арена Буковини приймала фінал, де господарі – ФК «Університет» (ЧНУ ім. Ю. Федьковича) – мали протистояти ФК «Тернопіль-Педуніверситет» (м. Тернопіль, Тернопільський педагогічний університет). Протистояння більше ніж цікаве, якщо врахувати два чинники:

DSC_0098

  1. Тернополяни в минулому сезоні стали чемпіонами України серед студентів і приїхали в Чернівці у статусі фаворитів
  2. Чернівці вже приймали фінальну частину цих змагань у 2010 р. Тоді в ній брали участь 8 команд, і підопічні Миколи Осадця здобули бронзові нагороди

DSC_0120

Якщо бути відвертими до кінця, гості з Тернополя протягом усієї гри виглядали трохи цікавішими: більше й різноманітніше атакували, фізично кращі були підготовлені та й, напевно, просто дуже хотіли перемогти. Так, чернівчани намагалися не відставати ні в чому, та в кінці гри перевага гостей все ж таки була помітна.

DSC_0127

Шанси відзначитися мали обидві команди. І не один раз. Так, може, власне, ударів по воротах було й небагато, проте голи, забиті зі гри, глядачі таки могли побачити. Та сталося, нажаль, інакше…( Нулі на табло, які підтвердили надзвичайно низьку результативність фінальної частини чемпіонату, перевели фінальну гру в площину післяматчевих пенальті. Вже другу поспіль для чернівецького «Університету».

DSC_0154

Але, є така пісня: «Двічи в одну річку не війдеш…». От і «Університет» не війшов. Два промахи, які далися взнаки, і чемпіонство серед українських студентів вдруге поспіль (!!!) їде до Тернополя! Команда дійсно заслужила цю перемогу, і ми всі мусимо привітати наших сусідів із цим успіхом!

DSC_0152

Приємно, що серед кращих гравців фінальної частини можна було побачити й чернівчанина, який вже встиг пограти за «Буковину» в І лізі й відзначитися там забитими м’ячами! Це – підопічний Миколи Осадця та Юрія Мосейчука, нападник «Університету» Андрій Королянчук, який є кандидатом у збірну України з футболу серед студентів. Чого ми йому й бажаємо, рівно, як і поїхати у складі збірної на Універсіаду до Тайбею!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0147