Чемпіон Чернівецької області з міні-футболу сезону-2022/23 – ФК “Урожай”!

Завершено сезон-2022/23 в обласному міні-футболі. Минулої неділі, 26 березня, на штучному майданчику СОУ «Буковина» завершився Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу: квартет кращих команд відіграв матч за ІІІ місце і фінал.

Враховуючи те, що Кубок області у трьох зонах вже закінчився, а зона «А» (Чернівецька) кубкові матчі цього року не гратиме, саме 26 березня міні-футбольна епопея-2022/23 добігла свого кінця. Спочатку у грі за ІІІ місце зійшлися представники Кіцманщини – ФК «Брусниця» і МСК «Кіцмань».

Брусничани, які здобули в зоні «С» чемпіонський титул і розраховували як мінімум грати у фіналі обласного чемпіонату, мали можливість заробити хоча б втішні «бронзові» нагороди, але знову, як і в півфінальному протистоянні з «Іванківцями-2», їм десь чогось не вистачило.

Так, «Брусниця» і в цьому матчі вела в рахунку 2:1, але після цього «Кіцманю» вдалося не тільки відігратися, а й вийти вперед, а потім і закріпити свою перевагу ще одим забитим м’ячем. Таким чином, «бронзові» медалі обласного чемпіонату дістаються саме «Кіцманю», як і в сезоні-2020/21. Тобто, МСК» Кіцмань» статус «бронзового призера» захистив, адже здобув його двічи поспіль (нагадаємо, сезон-2021/22 завершено не було).

https://www.youtube.com/watch?v=GrWQ6PtSqSA

Щодо фінального поєдинку… Чесно кажучи, мало хто сумнівався в підсумковій перемозі чернівецького “Урожая” у протистоянні з “Іванківцями-2”. Не зважаючи на те, що саме “Іванківці-2” вибили з боротьби фаворитів сезону – “Брусницю” та “Іванківці”. Все ж таки “урожаївці” набагато досвідченіші, особливо в матчах такого рівня, а цьогорічний “сплав” молодості й досвіду стосовно “Урожая” – просто зразковий.

Власне, так і сталося. Мінімальна перемога “Урожая” з рахунком 2:1 – і команда, хоч і неочікувано, стає чемпіоном Чернівецької області-2022/23. Так, “урожаївці” в зоні “А” фінішували лише четвертими, причому вирішували питання виходу в Еліт-Раунд лише в останньому матчі проти “НДЕКЦ МВС”. Так, в Еліт-раунді “Урожай” здобував бойові мінімальні перемоги, але все ж таки ПЕРЕМОГИ!

https://www.youtube.com/watch?v=z7T_9QA3yOs

Досвід і клас чемпіона були підтверджені бажанням і… Дисципліною. Президент клубу Володимир ГЛІБКА і старший тренер команди Сергій ЯНЧИК провели величезну роботу і створили боєздатний колектив, якому по силах було перемогти в обох зимових чемпіонатах буковинського футболу сезону-2022/23. З чим ми їх і вітаємо!

 

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу
Сезон-2022/23
Еліт-Раунд
26 березня, неділя (штучний майданчик СОУ «Буковина»)
Матч за ІІІ місце
МСК КІЦМАНЬ – ФК БРУСНИЦЯ – 4:2
Фінал
УРОЖАЙ ЧЕРНІВЦІ – ФК ІВАНКІВЦІ-2 – 2:1