Чемпіон Чернівців з футзалу-2020/21 – ФК “Волока”!

Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу сезону-2020/21 завершено. Крапкою в ньому став другий матч «золотої серії» між двома найсильнішими командами чемпіонату – ФК «Волока» і чернівецьким «Урожаєм». Перший, як ви пам’ятаєте, закінчився перемогою «Волоки» в серії післяматчевих пенальті з рахунком 5:4.

Друга гра склалася за зовсім іншим сценарієм, хоча рахунок у ній, як і в попередньому поєдинку, відкрив у першому таймі саме «Урожай». Дежа вю? Аж ніяк! «Урожаївці», як і до забитого м’яча, йшли вперед, мали кілька чудових можливостей для того, щоби збільшити рахунок, проте, натомість, отримали гол у власні ворота.

Не те, щоби волочани перехопили після цього ініціативу, та гра дещо вирівнялася. За кілька хвилин вже «Волока» виходить уперед і веде в рахунку. І цей рахунок – 1:2 – так і утримався на табло до кінця першої половини гри.

На початку другого тайму волочани забивають втретє і, як могло здатися, ставлять крапку не тільки в цьому матчі, а й взагалі у «золотому» протистоянні. Але ж у суперниках – не хто небудь, а «Урожай»! і «урожаївцям» невдовзі вдається розрив у рахунку – 2:3!

Далі – все так, як і очікувалося: «Урожай» грає п’ятого польового гравця, атакує, намагається зрівняти рахунок. І можливостей було вдосталь! Проте, цього разу «Волока» встояла. І перемогла з рахунком 3:2. І стала Чемпіоном Чернівців з футзалу-2020/21! І відібрала цей титул якраз у діючого чемпіона!

Одразу по закінченню гри відбулася церемонія нагородження переможця і призерів Чемпіонату. Нагадаємо, «бронзовим» призером змагань став чернівецький «ТОМ-студіо». Нагородження проводила адміністрація змагань в особах Олександра Плахова, Василя Фурмана і Євгена Дзівідзінського.