Чернівецька “Буковина” здобула “бронзові” нагороди Першої Ліги ДЮФЛ у віковій категорії U-19!

 

Минулими вихідними Чернівці приймали фінальну частину Чемпіоната України з футболу Першої ліги ДЮФЛ у віковій категорії U-19. Як ми пам’ятаємо, до фінальної четвірки пробилася і чернівецька «Буковина», яка, безумовно, отримала непогані шанси здобути чемпіонське звання в домашніх стінах. Окрім чернівчан, в першоліговий фінал ДЮФЛ попали також київська «Оболонь-Бровар», «Черкаський «Дніпро» і «Волинь» з Луцька.

Три гри – півфінали і матч за третє місце – відбулися на стадіоні «Мальва», а фінал численні шанувальники футболу мали можливість спостерігати на центральній спортивній арені міста – СОУ «Буковина».

Відкривали змагання господарі півфінальним двобоєм із «Черкаським «Дніпром». Матч був цікавим і до останніх хвилин зберігав інтригу щодо визначення переможця. Першими відкрили рахунок гравці Черкас, це сталося ще до перерви, а от у другому таймі «Буковина» перейшла до більш рішучих дій. Чернівчани атакували багато і різноманітно, проте змогли відзначитися тільки один раз. Як результат – нічия 1:1 в основний час і долю першого півфіналу вирішили післяматчеві пенальті. У яких 6:5 переміг «Черкаський «Дніпро» і, таким чином, став фіналістом чемпіоната.

Другий півфінал вийшов значно результативнішим і видовищнішим. Щоправда, сказалося домінування однієї команди над іншою, проте саму гру це аніскільки не зіпсувало. Київський «Оболонь-Бровар» впевнено, з рахунком 4:2, переграв луцьку «Волинь» і став другим фіналістом турніра.

Поступилася «Волинь» і в матчі за третє місце, що залишило її без медалей чемпіоната. Поступилася вона чернівецькій «Буковині», яка просто не мала морального права не зійти на п’єдестал пошани на своєму полі. Гра була дуже напруженою і непростою. Після того, як чернівчани відкрили рахунок у матчі, «Волинь» мала кілька чудових нагод наздогнати суперника, проте ними не скористалася і «Буковина» довела гру до переможного підсумку, що дало їй право посісти почесне третє місце в чемпіонаті.

У фіналі ж знову домінували кияни, які стали кращою командою чемпіоната по всіх параметрах. «Оболонь-Бровар» у вирішальній грі сезону розгромив «Черкаський «Дніпро» з «сухим» рахунком 4:0 і став Чемпіоном України Першої ліги ДЮФЛ сезону 2017-2018 у віковій категорії U-19. Кияни забили у фінальній частині турніру більше голів, аніж усі інші три команди разом і, безумовно, заслужили право називатися найсильнішою командою Першої ліги ДЮФЛ.

Вітаємо «Оболонь-Бровар» із чемпіонським титулом і чернівецьку «Буковину» із здобуттям «бронзових» нагород чемпіоната і віримо, що у цих юнаків найкращі матчі в житті ще попереду!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО