Чернівці прийматимуть фінальний етап Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 50+!

Найближчими вихідними на Чернівці «насувається» справжнє свято ветеранського футболу: міські стадіони «Мальва» і «Буковина» 26-27 серпня прийматимуть ігри фінального етапу Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 50років + . Ці змагання проводяться під егідою ГО «Всеукраїнська спортивна асоціація ветеранів футболу України» та Чернівецької обласної федерації футболу.

Важливо і приємно, що будуть представлені на ньому й наші земляки – ветерани чернівецької «Буковини», а їхніми суперниками цього року стали «Абориген» (Луцьк), «Сільмаш» (Коломия) і «Случ-Красилів». Календар змагань виглядає наступним чином:

 

26.08. 17:30 стадіон «Мальва» — «Сільмаш» – «Случ-Красилів»

26.08. 18:30 стадіон «Мальва» — «Буковина» – «Абориген»

27.08. 11:00 стадіон «Буковина» — «Абориген» – «Сільмаш»

  1. 08. 12:00 стадіон «Буковина» – «Случ-Красилів» – «Буковина»

 

Проте, перші результати фінального етапу ми вже маємо. Чернівецька «Буковина», нажаль, поступилася коломийському «Сільмашу» 0:1, а «Случ-Красилів» і «Абориген» між собою «розкатали» нульову нічию.

То ж очікуватимемо він наших земляків у двох іграх, що залишилися, тільки перемог і здобуття чемпіонського звання сезону 2017 року! Чекаємо всіх на іграх ветеранської «Буковини» з підтримкою!

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ