Чернівці – тріумфатор III Кубка Чорного моря серед команд Групи компаній «Епіцентр»!

У п’ятницю, 3 червня, III фінішував Кубок Чорного моря серед команд Групи компаній «Епіцентр».

За підсумками змагань переможцем турніру стала команда з Чернівців, яка зустрілася в головному матчі Кубка з Харковом-3, який дійшов до фіналу другий рік поспіль. На цей раз харків’яни поступилися суперникам в серії пенальті. Основний час поєдинку завершився нічиєю – 3: 3, додаткові шість хвилин голів не принесли, за підсумками трьох перших шестиметрових ударів знову була нічия, і тільки коли команди били пенальті до першого промаху свою спробу не реалізував харків’янин Жеріко, який пробив повз (до слова, в торік Станіслав став чемпіоном Одеси в складі «Делівері»). Підсумок серії – 2: 1. У поєдинку за третє місце господарі турніру здобули також непросту перемогу, перегравши Черкаси – 2: 0.

Після закінчення заключного матчу організатори змагань в особах Олександра Орлова та Ігоря Калініна провели церемонію закриття змагань, подарувавши кожній з команд пам’ятний Кубок, а кращі колективи та кращі гравці були удостоєні додаткових нагород.

Кращий бомбардир Кубка Владислав Подвойський окремо попросив відзначити арбітраж турніру, рівень якого на його думку був вище всяких похвал.

Індивідуальні нагороди:
КРАЩИЙ Воротар – Ростислав Храпко (Чернівці)
Кращий захисник – Євген Прохода (Епіцентр К3 Авангард)
КРАЩИЙ нападник – Станіслав Жеріко (Харків-3)
Кращий гравець – Андрій Беженар (Чернівці)
КРАЩИЙ Бомбардир – Владислав Подвойський (Харків-3)