“Чотири регіони для Європи” вп’яте виграє французький Майєнн!

DSC_0944

Став історією черговий ХVІ Міжнародний юнацький турнір з футболу «Чотири регіони для Європи», який почергово проходить на території чотирьох країн: України, Румунії, Німеччини і Франції.

DSC_0946

Найбільшу кількість перемог за всю історію існування турніру здобули представники округу Швабія: дев’ять разів вони піднімали кубок турніру в якості переможців. Чотири рази перемогу святкували юні футболісти французького департаменту Майєнн, і по одному разу тріумфували команди Чернівців та Сучави.

DSC_0950

Цього року чергу приймати турнір переймали якраз Чернівці. В перший та останній день турніру матчі проходили на головній арені краю – стадіоні «Буковина», а другий тур футболісти відіграли на стадіоні «Мальва».

DSC_0954

І результати другого туру, що найцікавіше, відродили інтригу й посунули питання переможця турніру, як виявилося, до останніх хвилин останнього матчу! Чернівчани перемогли французьких однолітків з рахунком 2:1 і зрівнялися з ними по очках, а команда Швабії «нарвалася» на відчайдушний супротив румунських хлопців. Румуни, хоч і крупно програли в першій грі французам, другий матч провели значно сильніше, а переможець гри виявився після нічиї в основний час лише по пенальті, де шваби «перестріляли» суперника 4:1 і стали одноосібними лідерами турніру.

DSC_0961

Багато чого вирішувалося в першій грі останнього туру, а в ній Майєнн не залишив Швабії жодного шансу – перемога з рахунком 3:1 і французи мали «молитися» лише на впертість Сучави, щоби вона не програла в основний час господарям турніру – чернівчанам.

DSC_0988

За фактично рівної гри чернівецька команда так і не змогла скористатися перевагою «свого» поля: результат матчу – нульова нічия, вже друга поспіль для Сучави, а в серії одинадцятиметрових точнішими виявилися гравці з Сучави. Щоправда, це вже аж ніяк не могло вплинути на підсумки змагань, адже за очками чернівчани все одно посіли місце, вище за своїх останніх опонентів.

DSC_1005

Отже, результати турніру і підсумкова таблиця виглядають наступним чином:

1 тур. Майєнн – Сучава – 4:1, Чернівці – Швабія – 0:1

2 тур. Чернівці – Майєнн – 2:1, Швабія – Сучава – 0:0 (по пен. – 4:1)

3 тур. Майєнн – Швабія – 3:1, Чернівці – Сучава – 0:0 (по пен. – 3:4)

DSC_1013

  1. Майєнн – 8 очок
  2. Швабія – 6
  3. Чернівці – 5
  4. Сучава – 3

DSC_1037

Програма ХVІ Міжнародного юнацького турніру з футболу «Чотири регіони для Європи» традиційно завершувалася матчем офіційних осіб: проти команди владних структур Чернівецьої області зіграли представники іноземних делегацій. Як це часто буває, ініціатива неочікувано переходила з одних рук в інші, а сама гра закінчилася бойовою, але дружньою нічиєю 4:4.

DSC_1039

В церемонії нагородження і офіційного закриття змагань взяли участь перші особи від Буковини та усіх делегацій гостей, які відмітили високий рівень організації турніру і гостинність української сторони.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_1046