“Чотири регіони для Європи” – знову в Чернівцях!

DSC_0885

В Чернівцях розпочався традиційний міжнародний юнацький футбольний турнір «Чотири регіони для Європи» – проект, який було започатковано за домовленістю і підписаної у 2001 р. угоди між керівниками чотирьох регіонів – округ Швабія (Німеччина), департамент Майєнн (Франція), Сучавський повіт (Румунія) та Чернівецька область (Україна). Футбольні баталії між 16-річними юнаками з цих регіонів по черзі гостюють у кожній з чотирьох країн, і от у 2017 році якраз настала черга Чернівців приймати ці змагання. А останнім часом, окрім футбольної, до проекту входить і творча частина.

DSC_0869

Чернівці приймають цей футбольний турнір вчетверте: у 2005 р. юні буковинці вперше виграли турнір, у 2009 р. посіли 2-е місце, 2013 року чернівчани знову стали переможцями домашніх баталій – 1 місце, а як воно буде цього разу – побачимо вже за кілька днів.

DSC_0888

У рамках проекту «Чотири регіони для Європи» учасники візьмуть участь в урочистостях до річниці утворення Чернівецької області, матимуть цікаву екскурсійну програму, проведуть спільні тренування і, звісно, розіграють футбольні нагороди.

DSC_0875

Розклад змагань – до вашої уваги:

7 серпня, стадіон «Буковина»

 15-00 – урочисте відкриття змагань

15-45 – Майєнн – Сучава

17-30 – Чернівці – Швабія

8 серпня, стадіон «Мальва»

 9-30 – Чернівці – Майєнн

11-25 – Швабія – Сучава

9 серпня, стадіон «Буковина»

9-30 – Швабія – Майєнн

11-20 – Чернівці – Сучава

DSC_0911

Після завершення останнього матчу відбудеться урочисте закриття і нагородження переможців і призерів турніру.


Вчора відбувся перший тур змагань. Турнір відкрили юні футболісти Франції та Румунії і відразу задали високий темп усім наступним матчам. Гра проходила за переваги представників французького департамента Майєнн і завершилася їхньою впевненою перемогою з рахунком 4:1.

Чернівчани ж, нажаль, мінімально поступилися гравцям німецького округу Швабія 0:1 і в наступному матчі проходитимуть не менш важке випробування майстерними французами.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0912