ЧОФФ – прощавай, хай живе ФФЧО!

DSC_0266

 

 

 

 

 

 

 

Цього тижня у конференц-залі готелю «Буковина» відбулося одразу дві конференції футбольних структур Чернівецької області. В першу чергу проходила Х позачергова Конференція Чернівецької обласної федерації футболу. У порядку денному конференції стояло питання про припинення діяльності Крайової спортивної громадської організації «Чернівецька обласна федерація футболу»  (далі – ЧОФФ) шляхом її ліквідації у добровільному порядку.

DSC_0264

 

 

 

 

 

 

 

Справа в тому, що ЧОФФ отримала роз’яснення та методичні рекомендації від ФФУ та Міністерства юстиції України з приводу тлумачень Закону України «Про громадські об’єднання» №4572. Відповідно до положень даного Закону з 01 січня 2018 року членами громадських організацій повинні бути виключно фізичні особи. ЧОФФ на даний період  є громадською організацією з колективними членами, які мають статус юридичної особи приватного права. Для виконання норм вищеназваного Закону було необхідно відповідно до статті 58 Статуту КСГО «ЧОФФ», вирішити питання про добровільне припинення діяльності Крайової спортивної громадської організації «Чернівецька обласна федерація футболу» шляхом її ліквідації.

DSC_0270

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно, було створено ліквідаційну комісію, а майно та кошти КСГО «Чернівецька обласна федерація футболу» було передано новоствореній Громадській спілці «Федерація футболу Чернівецької області» (Ст.37 п.9. У разі припинення діяльності ЧОФФ, її активи (майно та кошти) не можуть розподілятися між її членами, і за рішенням Конференції передаються на статутні цілі новоствореній асоціації футболу Чернівецької області, для забезпечення безперервності членства та участі у змаганнях під егідою ФФУ).

DSC_0272

 

 

 

 

 

 

 

Зауважимо, що для участі в обидвох конференціях було запрошено представника ФФУ, віце-президента Федерації футболу України Олега Собуцького, який опікується національним ветеранським футболом. Також у роботі конференцій, окрім делегатів, також приймали участь представники засобів масової інформації.

DSC_0276

 

 

 

 

 

 

 

Під час  Конференції новоствореної ГС «Федерація футболу Чернівецької області» (далі – ГС «ФФЧО»), відповідно до всіх поданих заяв, було прийнято в постійні та асоційовані члени Спілки всіх без виключення членів КСГО «ЧОФФ».

DSC_0277

 

 

 

 

 

 

 

Далі учасники Конференції прийняли зміни та доповнення до Статуту ГС «ФФЧО», після чого було обрано голову Спілки. В результаті голосування одноголосним рішенням учасників Конференції головою ГС «ФФЧО» став Василь Орлецький, який до цього очолював ЧОФФ, а його першим заступником – Сергій Задорожняк, заступниками – Василь Вінтоник, Юрій Мосейчук та Василь Маковій.

DSC_0285

 

 

 

 

 

 

 

У Виконавчий комітет ФФЧО було обрано 17 членів. Окрім цього, обрали й членів Органів здійснення футбольного правосуддя (Контрольно-дисциплінарний комітет і Апеляційний комітет) та членів Ревізійної комісії ГС «ФФЧО».

DSC_0287

 

 

 

 

 

 

 

На Конференції ГС «ФФЧО» було прийнято рішення про те, щоби новостворена ГС «ФФЧО» подала заяву на вступ до  ГС «ФФУ» для подальшого розвитку і співпраці з футбольними організаціями України.

Отже, наразі маємо новий орган футбольної влади на Буковині і сподіваємось, що футбол у Чернівецькій області від цього тільки виграє. У новий, 2018 рік – із новими, світлими, позитивними планами і настроєм!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

DSC_0311