ЧО з міні-футболу: Еліт-Раунд. Відбулися поєдинки І-го туру групового етапу

От і стартував Еліт-Раунд Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2022/23, який зібрав 16 найсильніших команд із чотирьох ігрових зон Буковини. У неділю, 19 лютого, відбулися поєдинки І-го туру групового етапу Еліт-Раунду, напевно, найважливішого, оскільки саме з нього розпочинається шлях до титулу Чемпіона області і від старту багато чого залежить.
В принципі, усі результати першого туру були так чи інакше прогнозованими і сенсацій не сталося. У групі «А» потужно зіграли «Іванківці-2», які у доволі напруженому і запеклому поєдинку вирвали перемогу у «Динівців» з рахунком 2:0. Інший матч у групі між чернівецькими «Вікторією-Буковиною» і «НДЕКЦ МВС» було перенесено.
Не менш запекла боротьба тривала і у двобоях групи «В», та й результативність тут була дещо більшою. Діючий чемпіон області і головний фаворит сезону ФК «Іванківці» подолав супротив ФК «Луко» і впевнено переміг із рахунком 4:1. Протистояння МСК «Кіцмань» і «Садгори-Чорнівки» завершилося перемогою кіцманчан 4:2, хоча садгірці нічим не поступалися переможцю цього матчу.
З нетерпінням очікували на топорівсько-рідківське дербі, адже доля звела сусідів в одну групу. В зоні «В» топорівчани обігнали «Рідківці» і посіли третє місце ( у «Рідківців» – п‘ята підсумкова позиція), а між собою ці суперники зіграли внічию. Зараз же ж вартість результату була куда вищою і Еліт-Раунді перемогу в дербі одержали рідківчани з рахунком 5:1. Трохи неочікувано, але вже як є.
В цій же ж групі «С» чернівецький «Урожай», поступаючись у ході гри переможцю зони «С» ФК «Брусниця», усе ж таки зміг не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати підсумкову перемогу з рахунком 2:1. Заради справедливості зауважимо, що через різні причини у брусничан не змогла вийти на поле майже половина гравців, та успіх «Урожая» цим зовсім не применшується.
Ну і наостанок потішили всіх шанувальників буковинського міні-футболу чемпіон зони «В» «Драниця» і срібний призер зони А» чернівецький «Бастіон». Це – група «Д» Еліт-Раунду. Потішили цікавою грою і понадзапеклою боротьбою. Деколи навіть здавалося, що килим під ногами футболістів може запалати від пристрастей))) У цій грі драничани забили по одному голу в кожному таймі і в підсумку перемогли 2:0. Рахунок міг бути й більшим, але й «Бастіон» мав понад десяток можливостей відзначитися забитим м‘ячем…
І тур
Група «А»
НДЕКЦ МВС Чернівці – Вікторія-Буковина Чернівці – перенос
ФК Іванківці-2 – ФК Динівці – 2:0
Група «В»
ФК Брусниця – Урожай Чернівці – 1:2
ФК Рідківці – ФК Топорівці – 5:1
Група «С»
ФК Луко Луковиця – ФК Іванківці – 1:4
МСК Кіцмань – ФК Садгора-Чорнівка – 4:2
Група «D»
ФК «ЛУКО-LL» Луковиця – ФК Дорошівці – 4:1
ФК Драниця – Бастіон Чернівці – 2:0