ЧО з міні-футболу. Зона “А”. “Іванківці” стають одноосібним лідером

Через «лавину» захворівших футболістів черговий, четвертий тур Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2022/23 в зоні «А» (Чернівецькій) відбувся не в повному обсязі. З шести запланованих поєдинків команди-учасниці змогли відіграти лише чотири.

Проте й вони суттєво змінили турнірну таблицю чемпіонату і також суттєво загострили боротьбу за чотири «прохідні» заповітні позиції, які дають право зіграти квартету сильніших каманд зони в Еліт-раунді. Адже цього року склад команд тут туже потужний і боротьбу за вихід до Еліт-раунду веде більшість команд-учасниць.

Другу поразку поспіль отримала «Вікторія-Буковина», яка грала дещо неочікуваним складом через відсутність захворівших гравців основи. В гарячому протистоянні з «НДЕКЦ МВС», не зважаючи на запеклу боротьбу, «вікторіанці» поступилися супернику з рахунком 2:4 і значно ускладнили цією поразкою своє турнірне становище.

Після двох стартових поразок відновився чернівецький «Грілекс». Команда перемагає двічи поспіль і виходить на поточне 5-те місце. У звітному турі «Грілекс» переміг «Фазенду-2» з рахунком 2:0 і тепер почуває себе значно впевненіше, аніж після другого туру.

«Іванківці» у неймовірно складному й напруженому матчі мінімально перемогли «ТОМ-Студіо» з рахунком 3:2 і наразі є єдиною командою зони, яка не втратила в чемпіонаті ще жодного очка – чотири звитяги у чотирьох турах. Таким чином, діючий чемпіон області тримає свою «марку» і йде до наступних звершень.

Не зважаючи на це, «студійці» демонструють потужну, атакувальну гру і в команди ще є час на те, щоби покращити своє турнірне становище. Для цього попереду є ще сім турів і впевнений, що «ТОМ-Студіо» свої необхідні очки в цих матчах заробить.

Ну і «Бастіон» також мінімально переміг «РАДЕНТ» з рахунком 1:0  і зрівнявся зі «стоматологами» за кількістю набраних очок. «Радентівці», натомість, втратили свої перші бали в сезоні, хоча на поразку в цій грі вони навряд чи заслуговували. Але, як то кажуть, результат – на табло, і час для роздумів та виправлень ще точно є.

 

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу
Сезон-2022/23
Зона «А» (Чернівецька)
4-й тур
Штучний майданчик СОУ «Буковина»
Неділя, 18 грудня
Майнц – Chernivtsi Cup – гра не відбулася
Вікторія-Буковина – НДЕКЦ МВС – 2:4
TOM Studio – Іванківці – 2:3
Фазенда – Урожай – гру перенесено
RA-DENT – Бастіон – 0:1
Grillex – Фазенда-2 – 2:0
Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу-2022/23
Зона «А» (Чернівецька)
Турнірна таблиця після чотирьох турів
1. ІВАНКІВЦІ – 12 (4) 13:6
2. РАДЕНТ – 9 (4) 8:3
3. БАСТІОН – 9 (4) 8:5
4. НДЕКЦ МВС – 7 (4) 9-8
5. ГРІЛЕКС – 6 (4) 8:6
6. УРОЖАЙ – 5 (3) 5-2
7. ВІКТОРІЯ-БУКОВИНА – 4 (4) 8-8
8. МАЙНЦ – 4 (3) 2:2
9. ФАЗЕНДА – 3 (3) 6:6
10. ТОМ-СТУДІО – 2 (4) 5:10
11. ФАЗЕНДА-2 – 1 (4) 3:8
12. CUP.CHERNIVTSI – 0 (3) 1:11