Шалені камбеки, серії пенальті, висока результативність: як проходили чвертьфінали ЕЛІТ-раунду Чемпіонату області з міні-футболу

Ось і розпочалися вирішальні матчі ЕЛІТ-раунду обласного чемпіонату з міні-футболу на Буковині. Сьогодні в ГРК «Маленький Париж» у Чернівцях відбулися чвертьфінальні поєдинки, яки принесли просто неймовірні емоції, шалену інтригу, несподіванки та доволі високу результативність.

Вже перший матч змусив усіх присутніх затамувати подих. Ці суперники – діючий чемпіон області й Кубку області, переможець зони «С»-2020/21 і володар Кубку зони «С» ФК «Іванківці» та «Чернівецький рятувальник» – вже до цього моменту двічи мірялися силами. На груповому етапі зони «С» вони зіграли внічию, а у фіналі зональних змагань впевнену перемогу святкували «Іванківці». Але те, що відбувалося сьогодні на полі «Маленького Парижа», варте на створення сюжету в Голівуді!

«Рятувальник» дуже потужно розпочав матч, відкрив рахунок, а згодом і подвоїв його. У «Іванківців» не виходило геть нічого, не дивлячись на бойовий «зірковий» склад, і пожежники не тільки перегравали потужного суперника в усьому, а й не дозволили створити у першому таймі жодного моменту біля своїх воріт!

Далі – більше! В середині другої половини гри рахунок був вже 4:0 (!!!) на користь «Рятувальника» і, здавалося, що гру вже зроблено і закінчено, і чемпіон склав свої повноваження, але чемпіон раптом оговтався і заграв по-чемпіонськи! Протягом шести (!!!) хвилин «Іванківці» продемонстрували просто шалений камбек і зрівняли рахунок у грі, а в серії пенальті перемогли 4:3 і вийшли у півфінал ЕЛІТ-раунду! Шалено, неймовірно, фантастично, навіть не знайти слів!

Не менш цікаву драму запропонувала шанувальникам футболу і наступна пара – ФК «Кіцмань» – ФК «Глибока», але події тут розвивалися дещо інакше. Доволі швидко «Кіцмань» повів у рахунку 2:0, але перевагу утримати не зміг і «Глибоці» вдалося рахунок у грі зрівняти. Маємо чвертьфінальний камбек №2! Більше того, у другому таймі «Глибока» впевнено повела у рахунку 4:2 (!!!) і, скоріш за все, заспокоїлася, а не варто було!

Відігрався тепер «Кіцмань»: камбек неділі №3! Кіцманчани зібрали всі свої сили і пішли вперед виправляти помилки, що їм і вдалося зробити. 4:4 у другому чвертьфіналі поспіль!!! І в серії післяматчевих пенальті переміг саме «Кіцмань» з рахунком 5:4! Тепер двом камбековим героям чвертьфіналів – «Іванківцям» і «Кіцманю» – доведеться вирішувати долю сильнішого у першому півфіналі ЕЛІТ-раунду! А от «Глибока», яку багато хто за грою і складом бачив у фіналі Чемпіонату області, виступи цього сезону вже завершила і залишилася взагалі без комплекту медалей…

«ТОМ-студіо» – ФК «Чагор». У грі цих суперників, яка проходила на великих швидкостях, переміг чернівецький «ТОМ-студіо», що набрав у ході сезону шалений хід і виглядає наразі дуже потужно. Якщо в першому таймі «Чагор» ще намагався тримати рахунок більш-менш прийнятним для себе, то у другій половині гри «студійці», які награвали склад команди в міні-футболі вже давно, все ж довели його до своєї впевненої перемоги. 7:2 – і «ТОМ-студіо» у півфіналі Чемпіонату Чернівецької області після минулорічної зупинки на стадії чвертьфіналу!

В останньому протистоянні дня глядачі, які й так цього дня були «нагодовані» шоковим перебігом подій у матчах, знову побачили відігрівання (двічи) і серію післяматчевих пенальті! Двічи михайлівська «Магістраль» виходила вперед у грі проти «НДЕКЦ» і двічи суперник зрівнював рахунок. А в серії пенальті сильнішим виявився «НДЕКЦ» – 5:4, і  другий рік поспіль пробився у півфінал Чемпіонату області!

 

7 березня. 1/4 фінала ЧО з міні-футболу

ФК “Іванківці” – “Чернівецький рятувальник” – 4:4 (пен. – 4:3)

ФК “Кіцмань” – ФК “Глибока” – 4:4 (пен. – 5:4)

“ТОМ-студіо” Чернівці – ФК “Чагор” – 7:2

“НДЕКЦ” Чернівці – “Магістраль” Михайлівка – 2:2 (пен. – 5:4)

 

13 березня. 1/2 фінала ЧО з міні-футболу

ФК “Іванківці” – ФК “Кіцмань”

“ТОМ-студіо” Чернівці – “НДЕКЦ” – Чернівці