“Іванківці” зробили “золотий дубль” сезону 2019/20!

Передбачувано цікаво та яскраво пройшли останні матчі сезону 2019/20 з міні-футболу на Буковині. Минулими вихідними кращі команди краю відіграли півфінали й фінал Кубку Чернівецької області з міні-футболу і тепер можуть розпочинати підготовку до сезону великого футболу, який вже не за горами.

Три з чотирьох півфіналістів Кубку області грали й у півфіналах Чемпіоната області, що підтвердило не тільки їх цьогорічні амбіції, а й реальну силу цих команд. Не вийшла до півфіналів лише «Вікторія-Моцарелла», яка «вилетіла» ще на початкових стадіях Кубку, але це не зробило півфінальні поєдинки менш цікавими.

У першому півфіналі «Урожай» впевнено переміг «Тереблече» з рахунком 5:1, не залишивши жодних сумнівів у своїй перевазі. У другому півфіналі зійшлися «Іванківці» – «новоспечений» чемпіон Чернівецької області і «НДЕКЦ УМВС». Тут боротьба тривала до початку другого тайму, поки «Іванківці» не досягли суттєвої переваги в рахунку над суперником. Ні, «НДЕКЦ», звичайно, зброю не склав і продовжував битися до останнього, але об’єктивно на сьогоднішній день іванківчани виглядають значно солідніше, швидше, сильніше.

У підсумку маємо перемогу «Іванківців» з рахунком 5:2 і, таким чином, у фіналі Кубку мали зустрітися іванківчани, що прагнули «золотого дублю» і повного тріумфу зимового сезону буковинського міні-футболу, з «Урожаєм», який мріяв хоча би про Кубок області.

Цікаво, що ці команди вже двічи (!!!) зустрічалися між собою в нинішньому сезоні. Перша гра відбулася в рамках групового етапу Чемпіоната області, а вдруге ці суперники зустрілися у півфіналі обласного чемпіоната. Обидва рази в основний час було зафіксовано нічию, але по пенальті у півфіналі чемпіоната сильнішими були «Іванківці».

Так само сталося і у вирішальній кубковій грі. Обидва суперники протягом основного часу грали обережно, більше дбаючи про цілість власних воріт. Моментів протягом матчу було не так вже й багато і тому все логічно підійшло до серії післяматчевих пенальті, в якій вже вкотре точнішими були не «урожаївці», а саме іванківчани. 3:1 по пенальті перемогли «Іванківці» і стали заслуженими «золотими» тріумфаторами сезону 2019/20 у буковинському міні-футболі.

Так, у черговий раз «Урожай» доказав, що пенальті не є сильною стороною команди… Протягом двох останніх років через серії післяматчевих пенальті урожаївці програли стільки, що вистачило би й на кілька команд. Що ж, для того, щоби не програвати таким чином, треба перемагати в основний час…

А ми щиро вітаємо ФК «Іванківці» з «золотим дублем» сезону і бажаємо команді з Кіцманщини зберегти цей склад і бажання перемагати й на наступний рік!

15  лютого
Півфінал 20 15.02.2020 11.00 «Тереблече» – «Урожай» 1:5
Півфінал 21 15.02.2020 12.00 «Іванківці»– «НДЕКЦ МВС» 5:2
16  лютого
Фінал 22 16.02.2020 11.00 «Урожай» – «Іванківці» 2:2 (п.1:3)