“Іванківці” зіграє у фіналі Кубку області в зоні “Д” з “Install-PRO”

Півфінальні поєдинки Кубку Чернівецької області з міні-футболу сезону-2022 в зоні «Д», на відміну від матчів ¼ фінала, відбулися за солідної переваги в підсумковому рахунку однієї з команд. Цікаво, що з чотирьох півфіналістів три представляли 2-гу групу обласного зонального чемпіонату, і лише «Іванківці» – діючий володар Кубку в цій зоні – презентували групу 1, що стала, напевно, найцікавішою з-поміж усіх груп і зон обласного чемпіонату-2021/22.

«Іванківці» з честю і високо піднятою головою крокують нинішнім сезоном, вже перемогли в зональній частині Чемпіонату області, і тепер «на всіх парах» просто «летять» до чергового кубкового тріумфу. Амбіції діючих чемпіонів вимагають перемог в усіх турнірах, чи не так?)))

«Іванківці» в ½ фінала впевнено взяли верх над «Чернівецьким рятувальником» з рахунком 4:1 навіть без кількох основних гравців команди, що підтверджує: не тільки стабільність основи іванківчан є основним чинником успіхів команди, а і вдала селекція та нові гравці, що швидко вписуються у склад і малюнок гри ФК «Іванківці».

А в першому півфіналі справжнє відкриття сезону-2021/22 чернівецький «Install-PRO» не залишив жодних шансів «НДЕКЦ МВС». Без сумнівів, «НДЕКЦ» – достатньо потужний і небезпечний суперник, укомплектований досвідченими гравцями, але в цьому матчі «Install-PRO» переміг на одному диханні і ще раз продемонстрував, що в нинішньому сезоні готовий до великих звершень.

Рахунок гри – 5:1 на користь «Install-PRO», і тепер ця команда у фіналі зустрінеться з «Іванківцями». Цікаво, але фіналісти вже зустрічалися між собою нещодавно в рамках плей-оф зонального чемпіонату області, і тоді більше ніж впевнено перемогли іванківчани з рахунком 8:3.

Як буде цього разу, у фіналі Кубку області в зоні «Д», побачимо вже незабаром. Про дату і час проведення фінального поєдинку ми повідомимо додатково у нашій групі «Асоціація футболу Чернівецької області. Офіційна група прес-служби» в соціальній мережі Facebook, тому слідкуйте за нашими публікаціями і чекайте на новини!

ІНСТАЛ-ПРО – НДЕКЦ МВС – 5:1
ФК ІВАНКІВЦІ – ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 4:1