“Інстал ПРО” і “Волока-2” очолюють турнірну таблицю Чемпіонату Чернівців з футзалу після трьох турів

Третій тур Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу виявився найцікавішим з усіх у цьому сезоні. У кожному матчі туру була відчайдушна боротьба і записані фаворити здобували свої перемоги дуже важко. Проте, фактично обійшлося без несподіванок і ситуація в турнірній таблиці хоч дещо і змінилася, але в цілому все йде так, як і передбачалося.

Вже перший матч туру задав тон усім іншим поєдинкам суботи 21 грудня. Фаворит турніру, «Урожай-Моцарелла», зустрічався з «Моцареллою-ЧНУ». Навряд чи хтось очікував, що «студенти» зможуть щось протиставити сильному супернику, і тому рахунок першого тайму – 0:0 – трохи, напевно, шокував шанувальників футзалу Буковини. Не легше «урожаївцям» прийшлося і в другій половині гри, коли, не дивлячись на те, що вони відкрили рахунок, «студенти» все ж його зрівняли. Але, в кінці кінців, вищий клас «Урожая» таки дався взнаки і команді вдалося «на зубах» вирвати перемогу у непоступливого суперника з рахунком 3:1.

«Кипіли» пристрасті в матчі двох лідерів чемпіонату. Тут були й пенальті, і суперечки, і невгамовні жага перемоги над принциповим суперником. Сказався клас фаворита і в цьому матчі: «Волока» неймовірними зусиллями все ж таки перемогла «Чагор» з рахунком 4:2 і не має очкових втрат з початку сезону, що тільки підтверджує її у статусі фавориту чемпіонату.

Третю перемогу в трьох матчах має дебютант турніру «Інстал ПРО». Цього разу команда перемогла «Чернівецьких рятувальників» з рахунком 4:2 і тепер ділить позицію лідера чемпіонату разом із діючим чемпіоном «Волокою», що, напевно, все ж таки є певною несподіванкою сезону.

«Лідер», який провалив минулий сезон, цього року, схоже, впевнено повертається до верхньої частини турнірної таблиці. У звітному турі «каратисти» екзаменували «Самопоміч-Бук-Фам», який поки що не мав очок у своєму доробку. Не вдалося «букфамівцям» здобути їх і в цьому матчі: перемога «Лідера» 5:3 залишає буковинських медиків на дні турнірної таблиці разом із «Моцареллою-ЧНУ» і «Політехом», який нічого не зміг протиставити у третьому турі «Т.О.М. студіо» і поступився з рахунком 3:7.

Завершив програму туру поєдинок між «М’ясом Буковини» і «Друзями». Обидві команди доволі непогано укомплектовані і важко було передбачити в цій грі переможця. Так і сталося: напружена боротьба тривала до останніх хвилин, але цієї суботи «зловив» свою гру лідер «м’ясних» Андрій Королянчук. Його «покер» і вирішив долю переможця матчу. Перемога із супер-результативним рахунком 8:5 нарешті виводить «М’ясо Буковини» з останньої сходинки турнірної таблиці, яка точно вже стала головною несподіванкою для всіх шанувальників футболу Буковини в цьому сезоні.

Наводимо ще раз усі результати ІІІ туру Чемпіонату Чернівців з фут залу сезону 2018/19:

“Урожай-Моцарелла” – “Моцарелла-ЧНУ” – 3:1

“Інстал ПРО” – “Чернівецький рятувальник” – 4:2

“Мясо-Буковини-Золотий Колос” – “Друзі” – 8:5

“Політех” – “Т.О.М. студіо” – 3:7

ФК “Волока-2” – ФК “Чагор” – 4:2

“Leader Team” – “Самопоміч-Бук-Фам” – 5:3

Турнірна таблиця чемпіонату виглядає наступним чином:

 1. “Інстал ПРО” – 9
 2. ФК “Волока-2” – 9
 3. “Урожай-Моцарелла” – 7
 4. “Leader Team” – 7
 5. ФК “Чагор” – 6
 6. “Т.О.М. студіо” – 4
 7. “Друзі” – 4
 8. “Чернівецький рятувальник” – 3
 9. “М’ясо Буковини-Золотий Колос” – 3
 10. “Політех” – 0
 11. “Самопоміч-Бук-Фам” – 0
 12. “Моцарелла-ЧНУ” – 0

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО