Інтригу в Чемпіонаті Чернівців відновлює “Дрім-Тім”

Нарешті, і в Чемпіонаті Чернівців з футболу серед аматорів цього сезону з’явилася інтрига! Цікаві результати двох останніх турів – ХІІІ та ХІV-го – суттєво змінили ситуацію в турнірній таблиці, тому кінцівка сезону передбачається гострою, з «перчиком»)))

В першу чергу це стосується боротьби за лідерство. Здавалося б, ніхто і ніщо в нинішньому розиграші не зможе похитнути перевагу над усіма іншими командами «Урожая» з Білої: діючий чемпіон впевнено лідирує протягом усього чемпіонату-2017 і до останнього туру мав дуже солідний відрив від найближчих переслідувачів. Аж поки не зустрівся з «Фазендою», яка, схоже, добряче розігралася…

Щоправда, перший, тривожний дзвіночок для «урожаївців» пролунав вже у ХІІІ-му турі, коли вони пропустили від «Буковинської надії» три м’ячі (щоправда, все одно, з рахунком 4:3 на виїзді переміг «Урожай), що доволі нехарактерно для фаворита. А ось наступний матч обернувся для команди з Білої поразкою 1:2, причому на власному полі. «Фазенда» наразі набрала обертів і перемога над лідером значно покращила шанси чернівецьких «фазендейро» на медалі чемпіонату: в попередньому турі вони розгромили «Лужани» з рахунком 6:1 і вісім забитих голів у двох матчах – показник більше ніж солідний!

«Напускала» голів у свої ворота нестабільна «Буковинська надія». Окрім вищеназваних чотирьох від «Урожая» команда отримала ще п’ять від «Дрім-Тіма» (у цій грі «дрімтімівці» перемогли з рахунком 5:2) і навряд чи може тепер сподіватися на хороше підсумкове місце у турнірній таблиці.

А чернівецька «Команда мрії» скористалася осічкою свого головного – «урожайного» – конкурента у боротьбі за чемпіонське звання: дві перемоги поспіль – спочатку на виїзді з рахунком 0:2 над «Самопоміччю», а потім і над «Буковинською надією» – впритул наблизили «Дрім-Тім» до лідера чемпіонату і відстань між ними тепер всього навсього триочкова! То ж уся головна боротьба за чемпіонський титул ще попереду, і це, безперечно, додає цікавості Чемпіонату міста-2017!

Непогано додала в очковому запасі і «Мрія»! Команда двічи поспіль святкувала перемоги – над «БукФАМом» 6:1 та над «Самопоміччю» 2:1 – і обійшла у турнірній таблиці «Буковинську надію», маючи до того ж менше зіграних на даний момент матчів.

А тепер ще раз згадаємо результати двох останніх турів Чемпіонату Чернівців-2017:

ХІІІ тур (12-13 вересня)

«БукФАМ-Бульвар» – «Мрія» – 1:6, ГО «Самопоміч» – «Дрім-Тім» – 0:2, «Буковинська надія» – «Урожай» – 3:4, ФК «Фазенда» – ФК «Лужани» – 6:1

ХІV (19-20 вересня)

«Мрія» – ГО «Самопоміч» – 2:1, «Дрім-Тім» – «Буковинська надія» – 5:2, ФК «Урожай» – ФК «Фазенда» – 1:2, ФК «Лужани» – «Буковина-Ретро» – 2:2

Турнірна таблиця чемпіонату станом на 23 вересня виглядає так:

  1. ФК «Урожай» – 28 (11)
  2. «Дрім-Тім» – 25 (11)
  3. ФК «Фазенда» – 21 (11)
  4. ГО «Самопоміч» – 18 (12)
  5. ФК «Лужани» – 14 (13)
  6. «Мрія» – 12 (11)
  7. «Буковинська надія» – 11 (13)
  8. «Буковина-Ретро» – 9 (12)
  9. «БукФАМ-Бульвар» – 5 (12)

У п’ятнадцятому турі, який відбуватиметься 3-4 жовтня, зустрінуться:

3.10. ГО «Самопоміч» – «БукФАМ-Бульвар», «Буковинська надія» – «Мрія», Буковина-Ретро» – ФК «Урожай»

4.10. ФК «Фазенда» – «Дрім-Тім»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ