ІІ та ІІІ тури відбулися у зоні “С” обласного чемпіонату з міні-футболу

Активно наздоганяє інші зони Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 група «С», яка, як ви пам’ятаєте, складається з команд колишніх Кіцманського та Заставнівського районів. Протягом останнього уїк-енду тут відіграли матчі одразу ІІ і ІІІ-го турів, і тепер вже можна зробити якісь попередні висновки по перспективах тих чи інших команд на цей сезон…

У Підгрупі І без поразок крокують поки що по чемпіонату «Брусниця» і «Дружба», що представляє Борівці та Киселів. Обидві команди мають по три перемоги у трьох матчах, тобто, по 9 очок, і наздогнати їх тепер іншим буде доволі складно.

Повний комплект різних результатів мають «Берегомет» і «Драчинці». Відповідно, у доробку цих двох команд – по перемозі, нічиїй і поразці. Як то кажуть, вони живуть «повноцінним футбольним життям»))) У будь-якому випадку, будемо рахувати їх претендентами на вихід із групи.

Не мають поки що очок «Мамаївці» та «Оршівці». Перший тур, в якому вони мали зустрітися між собою, вони пропустили, а під час матчів ІІ і ІІІ-го турів програвали своїм суперникам. Відповідно, і над результативністю їм варто попрацювати, адже вона, ця результативність, у них трохи шкутильгає…

Підгрупа ІІ. І в цій підгрупі маємо дует лідерів, що тричі перемагали у трьох матчах сезону. Це – «Вікнянська ТГ» і «Шипинці». Більше того, дивно, але факт: і вікнянці, і шипинчани забили по 18 голів, а пропустили по 4. Тобто, мають на даний момент однакову кількість забитих і пропущених м’ячів! Так би мовити, «йдуть по чемпіонату в унісон»!)))

Серйозні наміри цього року, схоже, у Дубівців. Після перезавантаження команди у другому колі Чемпіонату області з великого футболу дубівецький «Greentech» непогано виглядає і в міні-футболі. Принаймні, впевнені перемоги над «Вашим майстром» і «Неполоківцями» протягом останнього уїк-енду – яскраве цьому підтвердження.

Не складається поки що як із грою, так і з результатами у «Кадубівців». Команда тричі крупно програла своїм суперникам, втім, свою як мінімум двійку голів за матч справно забиває. То ж тут не все так і погано. Серед аутсайдерів підгрупи також і «Неполоківці» з одним заробленим у трьох матчах очком.

ПІДГРУПА І

ІІ ТУР, НЕПОЛОКІВЦІ

ВЕРЕНЧАНКА – БЕРЕГОМЕТ – 3:3

БРУСНИЦЯ – ОРШІВЦІ – 6:1

ДРАЧИНЦІ – ДРУЖБА – 3:4

МАМАЇВЦІ – ІДЕЯ – 0:7

ІІІ ТУР, ДУБІВЦІ

ВЕРЕНЧАНКА – ДРУЖБА – 3:5

ДРАЧИНЦІ – МАМАЇВЦІ – 5:3

БРУСНИЦЯ – ІДЕЯ – 5:1

БЕРЕГОМЕТ – ОРШІВЦІ – 3:0

 

 1. БРУСНИЦЯ – 9 (3)
 2. ДРУЖБА БОРІВЦІ-КИСЕЛІВ – 9 (3)
 3. ДРАЧИНЦІ – 4 (3)
 4. БЕРЕГОМЕТ – 4 (3)
 5. ІДЕЯ ІВАНКІВЦІ – 3 (3)
 6. ВЕРЕНЧАНКА – 2 (3)
 7. ОРШІВЦІ – 0 (2)
 8. МАМАЇВЦІ – 0 (2)

 

ПІДГРУПА ІІ

ІІ ТУР, НЕПОЛОКІВЦІ

КАДУБІВЦІ – ЛАШКІВКА – 4:10

ВІКНЯНСЬКА ОТГ – БІЛА – 7:2

ШИПИНЦІ – НЕПОЛОКІВЦІ – 5:1

GREENTECH – ВАШ МАЙСТЕР – 3:1

ІІІ ТУР, ДУБІВЦІ

ВІКНЯНСЬКА ОТГ – ЛАШКІВКА – 8:1

ШИПИНЦІ – КАДУБІВЦІ – 10:2

ВАШ МАЙСТЕР – БІЛА – 5:2

GREENTECH – НЕПОЛОКІВЦІ – 5:2

 

 1. ВІКНЯНСЬКА ОТГ – 9 (3)
 2. ШИПИНЦІ – 9 (3)
 3. GREENTECH – 6 (3)
 4. ЛАШКІВКА – 4 (3)
 5. ВАШ МАЙСТЕР ЛУЖАНИ – 3 (3)
 6. БІЛА – 3 (3)
 7. НЕПОЛОКІВЦІ – 1 (3)
 8. КАДУБІВЦІ – 0 (3)