10-11 серпня у Путилі – VI Турнір з футболу пам’яті Андрія Гусіна

Вже наприкінці цього тижня у Путилі стартує ставший вже традиційним Турнір з футболу пам’яті видатного футболіста, гравця збірної України з футболу Андрія Гусіна. На шанувальників футболу Путильщини й гостей краю чекає два дні запеклих поєдинків, в яких кожна з команд-учасниць намагатиметься здобути почесний трофей переможця турніру.

10 серпня, у суботу, гратимуть ветерани буковинського футболу: відбудуться спочатку поєдинки ¼ фінала ветеранського турніру. Після них на поле вийдуть дитячі команди з Чернівців, Путили й Новоселиці, які відіграють спочатку півфінали, а потім – матч за ІІІ-є місце і фінал.

А в неділю, 11 серпня, на всіх очікує яскрава й цікава програма, яку прикрасить товариська зустріч ветеранських збірних України та Чернівецької області. Окрім цього, в боротьбу вступають аматори, які зранку зійдуться у півфіналах, а наприкінці дня зіграють вже вирішальні матчі цих змагань.

Організатори змагань – ГС «Федерація футболу Чернівецької області» та ГО «Путильська районна федерація футболу», а пройдуть поєдинки за підтримки Путильської РДА і еко-курорту «Тихий».

Усі ігри відбудуться в Путилі, на стадіони «Карпати» ім. Андрія Гусіна. І в суботу, і в неділю початок змагань – об 11:00. Звичайно, чекатимемо на всіх, хто любить футбол і пам’ятає Андрія Гусіна. І, звичайно, пропонуємо розклад матчів протягом цього свята футболу в Путилі:

10 серпня, субота

11:00 ¼ КВ «Путила» – «Буковина-Ретро»

12:00 ¼ КВ «Червона рута» – «Дрім-Тім»

13:00 ¼ КВ «Садгора» – «Іва»

14:00 ¼ КВ «Фазенда» – «Прут»

11:00 ½ діти ДЮСШ смт. Путила – СДЮШОР «Буковина»

12:00 ½ діти ДЮСШ м. Новоселиця – ДЮФК «Спарта»

13:00 матч за ІІІ місце

14:00 фінал

Нагородження – 15:30

11 серпня, неділя

11:00 ½ аматори УСК «Довбуш» – ФК «Черемош-Вижниця»

12:00 ½ аматори «ШК.ВАЛ» – ФК «Путила»

13:00 Збірна України (ветерани) – Збірна Чернівецької області (ветерани)

14:00 матч за ІІІ місце

15:00 фінал

Нагородження – 16:30