На Меморіалі Костіва і Пукая серед ветеранів відіграли два тури

5 квітня, у п’ятницю, на штучному футбольному майданчику Студмістечка ЧНУ стартував перший в історії буковинського футболу Турніру з міні-футболу пам’яті Олега Костіва і Віталія Пукая серед ветеранів у віковій категорії «40+». Організовано було турнір друзями й рідними Олега і Віталія за сприяння Федерації футболу Чернівецької області.

В боротьбу за чемпіонський титул вступили чотири команди – «Буковина-Ретро», «Митник», «Дрім-Тім-ветеран» і коровійська «Іва». І вже перший тур подарував уболівальникам цікавий, атакуючий футбол у виконанні кращих ветеранів крайового футболу!

Найцікавішим поки що матчем турніру став самий перший – поєдинок «Буковини-Ретро» і «Митника». Ретрівці швидко відкрили рахунок у матчі і трохи віддали ініціативу супернику, проте не забували й про власні випади. Які, як то кажуть, і добили «митників». Перша половина гри закінчилася з рахунком 3:0 на користь «Ретро», але, враховуючи перебіг подій у матчі, не варто було очікувати на спокійне життя у другому таймі. «Митник» активізувався, провів ряд потужних атак, але відзначився лише одного разу. На самому початку тайму «митники» пробили пенальті й дещо зкоротили відставання,  а більшого їм не дозволила «Буковина». У підсумку – 3:1 на користь «Буковини-Ретро».

У рівній боротьбі пройшов поєдинок «Дрім-Тім-ветерана» і коровійської «Іви». Тут слід відмітити воротарів обидвох команд, які багато разів змушені були вступати у гру після помилок власних захисників. Більше роботи було у кіпера «Іви» Подольського, проте одного разу не встояв і він. У другому таймі дрімтімівці забили м’яча у ворота опонентів, який і став вирішальним у цьому протистоянні. Тут маємо мінімальну перемогу «Дрім-Тіма» з рахунком 1:0.

Другий тур став не те, що результативним, а гіперрезультативним! В обидвох матчах голи забивалися на будь-який смак і ті, хто відвідав поєдинки другого дня змагань, навряд чи пожалкували про це! Спочатку «Буковина-Ретро» просто «рознесла» свого принципового суперника – «Дрім-Тім». Що казати, якщо вже на третій хвилині матчу рахунок був 3:0 на користь ретрівців! Хід гри тільки доказав перевагу «Буковини», яка, власне, цією перемогою забезпечила собі перемогу в турнірі в цілому. 6:0 – такий підсумковий результат гри «Буковина-Ретро» – «Дрім-Тім-ветеран».

А от «Митник» влаштував коровійській «Іві» справжній «варфоломеєвський день». Він не те, що розніс, а просто декласував команду з Коровії, забивши в її ворота 10 (!!!) м’ячів! Протягом усієї гри «митники» домінували на полі й не дали супернику навіть найменшого шансу надії. Рахунок матчу – 10:1 – дає «Митнику» непогані шанси на другу підсумкову позицію в турнірі, але для цього ще треба буде перемогти в останньому турі дрімтімівців.

1 тур

“Буковина-Ретро” – “Митник” – 3:1
“Дрім-Тім-ветеран” – “Іва” Коровія – 1:0

2 тур

“Буковина-Ретро” – “Дрім-Тім-ветеран” – 6:0
“Митник” – “Іва” Коровія – 10:1

В останньому, третьому турі зустрінуться:

13-00 – «Іва» – «Буковина-Ретро»

14-00 – «Митник» – «Дрім-Тім-ветеран»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО