Лист від АФЧО до Управління молоді та спорту Чернівецької ОДА

26 травня 2020 року відбулось засідання Виконкому УАФ де крім питання відновлення матчів Прем’єр Ліги, важливим пунктом порядку денного стояло питання можливості проведення регіональних змагань з футболу всіх рівнів.

Відповідно до рішення Виконкому УАФ – дозволяється поновлювати змагання регіонального рівня (обласного, районного та міського) в разі дотримання наступних вимог:

– не більше 50 учасників матчу;

– без глядачів;

– за умови отримання відповідних дозволів, рекомендацій від місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

21 травня, Адміністрація ГС «АФЧО» звернулась з відповідним листом до Управління молоді та спорту з проханням звернутись до  обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо розгляду питання про надання дозволу на проведення  офіційних змагань з футболу в Чернівецькій області у сезоні 2020 року.

 Наразі всі шанувальники футболу Буковини очікують  «вердикту» обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про можливість старту обласних змагань з футболу.