Кубок області серед ветеранів здобуває “Буковина-Ретро”

Останній матч у цікавому, насиченому сезоні ветеранського футболу-2021 на Буковині відбувся минулої суботи. На полі чернівецького ФОК «Олімпія» у цьогорічному фіналі Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+» зійшлися дві, безумовно, найсильніші команди сезону – чернівецька «Буковина-Ретро» та «Іва» з Коровії.

Цікаво, що матч останнього туру ветеранського Чемпіонату Чернівецької області з футболу-2021 між цими ж командами вирішував долю звання чемпіона області, і от вже за кілька тижнів ці суперники зустрілися між собою і в кубковому фіналі.

Про завершення чемпіонату області серед ветеранів буде окрема публікація, але тут мусимо все ж таки зауважити, що «Буковина-Ретро» в Коровії мінімально перемогла господарів і стала чемпіоном-2021. Відповідно, матч за Кубок області мав для «Іви» надважливе значення як шанс здобути один із двох трофеїв року.

Щодо «ретрівців», то й тут значення й вартість фіналу важко переоцінити. Раніше «Буковина-Ретро» домінувала у ветеранському обласному футболі й «золоті дублі» давалися їй протягом багатьох років поспіль, проте останніми роками за титули традиційно борються вже три команди – «Ретро», Спарта-Дрім-Тім» та «Іва». І шанси їх, частіше за все, рівні. Тому виграти «золотий дубль» цього сезону для «жовто-чорних» було дуже важливо в плані престижу і інтрига перед матчем була відповідно гарячою.

В першому таймі більше атакувала «Іва». Атакувала багато і різноманітно, але відзначитися забитим м’ячем не змогла. Натомість, це зробила «Буковина-Ретро», яка й повела у рахунку. Більше того, «ретрівцям» у другому таймі вдалося подвоїти рахунок у матчі і багато хто з глядачів вирішив, що долю переможця Кубку вже вирішено.

2:0 у такій грі – перевага більше, аніж солідна, та «Іва» проявила характер і, як то кажуть, «на зубах» спочатку скоротила відрив у рахунку, а потім і зрівняла його. Тут вже думкою більшості стали найбільш імовірними післяматчеві пенальті, та з цим вже не погодилася «Буковина-Ретро».

Наприкінці гри буковинці заробили право на небезпечний штрафний і реалізували його. 3:2 на користь «Буковини-Ретро», і цей рахунок залишився на табло після фінального свистка арбітра матчу. Таким чином, володарем ветеранського Кубку області і «золотого дублю» сезону-2021 серед футбольних ветеранів області у віковій категорії «40+» стає чернівецька «Буковина-Ретро» і тепер ветерани готуватимуться до зимового сезону-2021/22, який має розпочатися вже незабаром.