Чвертьфінали відіграли в зоні “С” обласного чемпіонату з міні-футболу

Стадія плей-оф стартувала у зоні «С» Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22. Вісімка кращих команд зони минулої неділі відіграла поєдинки ¼ зональної першості, і тут в очі кидається така собі цікава перевага підгрупи «Б», яка делегувала у півфінали три команди з чотирьох. Відповідно, з підгрупи «А» далі пройшла тільки «Брусниця», яка не тільки стала переможницею підгрупи, а і, взагалі, набрала найбільшу кількість очок з-поміж усіх команд зони.

У чвертьфіналі «Брусниця» перемогла з рахунком 5:0 лужанський «Ваш майстер». Такий самий рахунок зафіксовано і в протистоянні «Вікнянське ОТГ» – «Оршівці», де вікнянці, що фінішували першими в підгрупі «Б», ще раз доказали свою налаштованість на те, щоби стати, як мінімум, найсильнішою командою зони «С». Скоріше за все, саме «Брусниця» і «Вікнянське ОТГ» зістрінуться у фінальному матчі зони в середині лютого, але направду про це ми дізнаємося вже найближчими вихідними.

Досхочу назабивалися у чвертьфіналі «Шипинці». Шипинчани зустрічалися з «Берегометом» і більше ніж упевнено перемогли суперника з рахунком 7:1. Тут слова і думки зайві, достатньо лише констатації переваги «Шипинців». Тепер ця команда сперечатиметься з «Брусницею» за вихід у півфінал.

А от найзапекліша боротьба була у протистоянні борівецько-киселівської «Дружби» та «Greentechа» з Дубівців. Тут із мінімальною перевагою сильнішими стали дубівчани, проте навіть мінімальна перемога з рахунком 2:1 – це перемога і «Greentech» однозначно на вихід у півфінал у цьому сезоні напрацював.

 

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу, сезон-2021/22

30.01., неділя

Зона “С”. 1/4 фінала. ШИПИНЦІ

БРУСНИЦЯ – ВАШ МАЙСТЕР – 5:0

ДРУЖБА – GREENTECH – 1:2

ШИПИНЦІ – БЕРЕГОМЕТ – 7:1

ВІКНЯНСЬКЕ ОТГ – ОРШІВЦІ – 5:0

6.02., неділя

Зона “С”. 1/2 фінала. ДУБІВЦІ

14:00 БРУСНИЦЯ – ШИПИНЦІ

15:00 GREENTECH – ВІКНЯНСЬКЕ ОТГ