Відновилися змагання в зоні “А” Чемпіонату Області з міні-футболу

Перший у 2022 році тур відіграли команди зони “А” обласного Чемпіонату з міні-футболу сезону-2021/22. Після довгої новорічно-різдвяної перерви тут знову розпочалися баталії за вихід в ЕЛІТ-раунд і за перемогу в зональній першості. Відповідно до календаря змагань, цей тур був четвертим у нинішньому сезоні і поки що складно щось говорити про шанси команд на продовження змагань після групового етапу.

У групі 1 “Чагор” зрівнявся по очках із лідером групи “Молодією” після мінімальної перемоги над “Глибокою” з рахунком 2:1, а в трійку лідерів увійшла “Кам’янка”, яка впевнено подолала бар’єр в особі сторожинецької “ТТМ-Меблі”. Тепер у “Молодії” і “Чагра” в активі по 9 очок, а кам’янчани відстають від них на три очки, до того ж “Кам’янка” зіграла на одну гру більше. Третій матч у цій групі перенесено на пізніший термін.

У другій групі без очкових втрат впевнено долає сезонну дистанцію “Ардан” із Йорданешти. У четвертому турі “Ардан” розбив “Станівці” з рахунком 8:4 і тим самим укріпив свою лідерську позицію, а от найближчі переслідувачі лідера зійшлися між собою в очному поєдинку. У грі “Привороки” – “Сучевени” перемогу з рахунком 4:7 святкували останні, тому, відповідно, саме “Сучевени” наразі йдуть другими у групі, відстаючи від “Ардана” на два очки.

На іншому полюсі групи – в зоні аутсайдерів – як і раніше перебувають дві команди – чернівецький “Легіон” і “Черепківка”. У цих команд очок поки що немає, після чотирьох турів вони мають по чотири поразки, хоча узвітному турі вони були дуже близькі до того, щоби, принаймні, заробити перше очко в сезоні.

СТАРИЙ ВОВЧИНЕЦЬ – МОЛОДІЯ – перенос

ПРИВОРОКИ – СУЧЕВЕНИ – 4:7

ЧУДЕЙ – ЛЕГІОН – 5:4

ЧЕРЕПКІВКА – ТЕРЕБЛЕЧЕ – 3:4

ЧАГОР – ГЛИБОКА – 2:1

ТТМ-МЕБЛІ – КАМ’ЯНКА – 0:3

СТАНІВЦІ – АРДАН – 4:8

ЛУКІВЦІ – вихідний

 

група 1

 1. МОЛОДІЯ – 9 (3)
 2. ЧАГОР – 9 (3)
 3. КАМ’ЯНКА – 6 (4)
 4. СТАРИЙ ВОВЧИНЕЦЬ – 3 (2)
 5. ЛУКІВЦІ – 3 (3)
 6. ГЛИБОКА – 3 (4)
 7. ТТМ-МЕБЛІ – 0 (3)

група 2

 1. АРДАН – 12 (4)
 2. СУЧЕВЕНИ – 10 (4)
 3. ПРИВОРОКИ – 7 (4)
 4. СТАНІВЦІ – 7 (4)
 5. ЧУДЕЙ – 6 (4)
 6. ТЕРЕБЛЕЧЕ – 4 (4)
 7. ЧЕРЕПКІВКА – 0 (4)
 8. ЛЕГІОН – 0 (4)