Чемпіон зони “С” в сезоні-2021/22 – ФК “Брусниця”!

Завершився зональний Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 в зоні «С». В неділю, 13 грудня, на штучному майданчику села Дубівці, що на Кіцманщині, відбулися останні матчі цього етапу змагань: спочатку було розіграно «бронзові» нагороди сезону, а потім дві найсильніші команди мали виявити зонального чемпіона.

Максимум зусиль для того, щоби стати «бронзовим» призером зони «Д», доклали ФК «Шипинці». Після першого тайму шипинчани впевнено вели в рахунку 2:0, на першій же ж хвилині другої половини дубівецькому «Greentech»у вдалося забити м’яча у відповідь, але майже одразу «Шипинці» відзначилися ще двічи, на 22 та 23-й хвилині, рахунок став 4:1, і по суті лишалося лише дограти цей матч.

Наприкінці гри команди обмінялися забитими голами, причому «Шипинці» знову забили двічи, і підсумкові 6:2 на користь шипинецької команди стали логічним завершенням поєдинку за ІІІ місце. Без нагород у квартеті чотирьох сильніших команд зони «С» залишилися саме гравці «Greentech»а.

Значно напруженішим і складнішим вийшов фінал, в якому вперше в нинішньому сезоні зійшлися «Брусниця» і «Вікнянське ОТГ». У першому таймі гри жодній з команд не вдалося відкрити рахунок, а все найважливіше сталося вже у таймі другому.

«Брусниця» відзначилася голами двічи поспіль. Це зробили Іван Молофій та Василь Палагнюк. Хоча, можемо казати й тричі, адже потім був авто гол від брусничан, завдяки якому «Вікнянське ОТГ» отримало шанс на порятунок. Втім, вікнянці ним не скористалися, і «Брусниці» вдалося довести цей фінал до такої бажаної зональної перемоги!

Кращими гравцями Чемпіонату області в зоні «С» стали:

 

Кращий воротар – Василь Раковіца (Шипинці)

Кращий захисник – Богдан Скібінський (Вікнянське ОТГ)

Кращий нападник – Василь Палагнюк (Брусниця)

Кращий гравець – Василь Біблюк (Брусниця)

Кращий бомбардир – Віталій Мироник (Лашківка)

 

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу

Зона «С»

13.02. 2022., с. Дубівці

Матч за ІІІ місце

 

ШИПИНЦІ – GREENTECH – 6:2

 

Фінал

 

БРУСНИЦЯ – ВІКНЯНСЬКЕ ОТГ – 2:1