Перші два тури відіграли учасники акції “СЛАВА ЗСУ” з міні-футболу серед аматорів

Перші два тури відіграли команди-учасниці футбольно-благодійної акції «СЛАВА ЗСУ!» з міні-футболу серед аматорів. Це – трохи менше половини від усієї дистанції групового етапу змагань. Ще два тури відбудуться цього тижня, 21 і 22 травня, а завершення групового етапу відбудеться вже наступного тижня.

Група 1. Дві перемоги у двох матчах одержав «ТОМ-студіо», а дві поразки також у двох матчах має «ПСЖ-Чорнівка». Скоріше за все, у першої команди є всі шанси на вихід із групи, а от команда з Чорнівки вже навряд чи має на щось сподіватися.

По одній перемозі – на рахунку «УФАМ» і «Легіона» з Перківців. Найімовірніше, що ці дві команди розіграють між собою другу путівку за вихід у плей-оф. Якщо, звичайно, в цю боротьбу не втрутиться «Політех», у якого наразі – одна гра і поразка в ній.

Група 2. Тут маємо доволі заплутану ситуацію. Один із фаворитів групи – «Урожай» – двічи зіграв внічию і тому тепер мусить тільки перемагати для того, щоби вийти з групи. Перемога і нічия – в активі «НДЕКЦ МВС», який після двох турів лідирує у групі.

Дещо туманні шанси на продовження боротьби – у «ДВ-Транса» з Недобоївців, але вони все ж таки ще є, ну і після перемоги над «ДВ-Трансом» непогані перспективи має «Садгора-Чорнівка-1». Але ця команда зіграла поки що лише одну гру.

Група 3. Лідери групи – «Бастіон» і «Іванківці». Це – доволі прогнозовано: «Бастіон» двічи впевнено переміг суперників, а «Іванківці» заробили одну перемогу і одну нічию. Скоріше за все, доля першого місця тут залежатиме від очної зустрічі цих команд.

«Корона» з двома поразками фактично вже ні на що не претендує, а на рахунок «Грозинців» та ФК «Чернівці» питання залишається відкритим…

Група 4. Напевно, найскладніша ситуація – саме в цій групі. «Садгора-Чорнівка-2» і «Гравітон» мають і перемогу, і поразку, адже вони зіграли по дві гри. «Радент» і «Wrestler Boys» поки що з перемогами, але у них – лише по одному зіграному матчу.

У цього квартету учасників – по три очки, одноосібного лідера у групі немає, а от аутсайдер – є. Це – «Патрульна поліція», яка дещо неочікувано двічи поспіль програла, але, якщо розібратися, то мінімальні шанси на вихід із групи має, напевно, і вона.

 

І тур
Штучний майданчик СОУ «Буковина»
1 група
ПСЖ-ЧОРНІВКА – УФАМ – 2:8
ТОМ-СТУДІО – ПОЛІТЕХ – 2:0
2 група
ДВ ТРАНС – УРОЖАЙ – 1:1
НДЕКЦ МВС – КЛОКУЧКА – 7:1
3 група
КОРОНА – БАСТІОН – 0:6
ІВАНКІВЦІ – ЧЕРНІВЦІ – 2:2
4 група
САДГОРА-ЧОРНІВКА – ГРАВІТОН – 1:3
ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ – РАДЕНТ – 0:6
ІІ тур
Штучний майданчик СОУ «Буковина»
Група 1
УФАМ – ЛЕГІОН – 1:4
ПСЖ-ЧОРНІВКА – ТОМ-СТУДІО – 2:6
Група 2
ДВ-ТРАНС – САДГОРА-ЧОРНІВКА-1 – 1:2
УРОЖАЙ – НДЕКЦ МВС – 0:0
Група 3
БАСТІОН – ГРОЗИНЦІ – 5:2
КОРОНА – ІВАНКІВЦІ – 1:2
Група 4
САДГОРА-ЧОРНІВКА-2 – ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ – 4:2
ГРАВІТОН – РОКИТНЕ – 1:2
Становище в турнірних таблицях після двох турів:
Група 1
1. Том-Студіо Чернівці – 6 (2)
2. Легіон Перківці – 3 (1)
3. УФАМ Чернівці – 3 (2)
4. Політех Чернівці – 0 (1)
5. ПСЖ-Чорнівка – 0 (2)
Група 2
1. НДЕКЦ МВС Чернівці – 4 (2)
2. Садгора-Чорнівка – 3 (1)
3. Урожай Чернівці – 2 (2)
4. ДВ-Транс Недобоївці – 1 (2)
5. Клокучка Чернівці – 0 (1)
Група 3
1. Бастіон Чернівці – 6 (2)
2. ФК Іванківці – 4 (2)
3. ФК Чернівці – 1 (1)
4. ФК Грозинці – 0 (1)
5. Корона Чернівці – 0 (2)
Група 4
1. Радент Чернівці – 3 (1)
2. Wrestler boys Рокитне – 3 (1)
3. Гравітон Чернівці – 3 (2)
4. Садгора-Чорнівка-2 – 3 (2)
5. Патрульна поліція – 0 (2)