“Урожай-Сітка-Захід” стартує в Кубку України з футзалу-2022/23

Нарешті розпочав новий сезон – сезон-2022/23 – гранд буковинського футзалу «Урожай-Сітка-Захід». Традиційно він зробив це раніше за інших представників футзалу Чернівецької області, адже вдруге поспіль у своїй історії «урожаївці» стартували у Кубку України з футзалу, де знову спробують пробитися до еліти кубкових футзальних команд нашої країни.
Особливий респект «Урожаю» за те, що, не зважаючи на війну і економічні негаразди, команда все ж таки представляє Буковину на вищому рівні та, більше того, має амбіції на кращі та серйозніші досягнення!
Початок сезону для чернівецької команди стався у Львові, де «урожаївці» в рамках І-го кваліфікаційного раунду цьогорічного Кубку України з футзалу в гостях протистояли потужному супернику – львівській КІВС «Енергія-2». Матч вийшов бойовим і цікавим і, не зважаючи на нелегку гру в гостях, «Урожай-Сітка-Захід» зміг продемонструвати свою силу і бажання до нових звершень.
Мусимо зазначити, що забивали цього вечора тільки львів‘яни. Як у ворота суперника, так і у влісні. Автогол від «енергетиків» у першому таймі був, звичайно, на користь гостей, але після перерви «Енергія» рахунок у матчі зрівняла і, як виявилося, на цьому результат гри можна було фіксувати.
«Урожай» здобуває на виїзді важливу бойову нічию і тепер готуватиметься до матчу-відповіді, так би мовити, у робочому режимі, адже цими вихідними стартують як чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу сезону-2022/23, так і ввідкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу, а «Урожай-Сітка-Захід» гратиме в обидвох турнірах.
«Вважаю результат цього матчу позитивним, зважаючи на всі проблеми і недоліки підготовчого процесу, – зазначив президент ФК «Урожай-Сітка-Захід» Володимир Глібка. – Відключення світла, постійні травми гравців, різні зали та умови, де ми тренувалися, відміни тренувань через причини, що залежали не від нас – усі ці чинники не зламали нас. Ми маємо потужну команду максималістів, яка бажає звершень і змін зі знаком «плюс» і саме так и граємо. Так, дуже хотілося перемогти, але сподіваємося, що зробимо це у матчі-відповіді. З усією повагою до суперника: львів‘яни молоді, швидкі, в хорошій формі, але ми можемо краще і більше».
КІВС «Енергія-2» (Львів) – «Урожай-Сітка-Захід» (Чернівці) – 1:1 (0:1)
Голи: Константінов (26) – Данилович (14 – автогол)
Попередження: Близнюк (20), Мурин (37), Михайлишин (38) – Пислар (17)
Вилучення: Близнюк (34 – повторне попередження)
КІВС «Енергія-2»: Антон Чудний – Ростислав Король, Ігор Михайлишин, Ростислав Гуль, Олег Данилович – Артем Близнюк, Олег Мурин, Артур Гричук, Владислав Константінов, Владислав Бекар, Лук’ян Сибірцев, Роман Шумило, Максим Шандра, Святослав Дубич
«Урожай-Сітка-Захід»: Ростислав Храпко – Олег Чемерейко, Юрій Головачук, Денис Хандій, Олександр Тодорович – Віталій Гончар, Андрій Савчук, Євгеній Маркін, Вадим Пислар, Віталій Ткачук, Сергій Париський.