Розпочався Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу-2022/23

Минулими вихідними, 3 грудня, на штучному майданчику СОУ «Буковина» стартував один із найпопулярніших у шанувальників буковинського футболу турнірів – Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу сезону-2022/23 у групі «А» (Чернівецька зона).

В боротьбу за титул чемпіона області вступили 12 команд, які зіграють між собою по колу.

Одразу зауважимо, що перший же ж тур сезону навіть перевершив усі найкращі сподівання глядачів: усі шість матчів виявилися бойовими, усі 12 команд-учасниць продемонстрували цікавий, комбінаційний, атакуючий футбол і передбачити кінцевий результат будь-якого матчу було вельми складно.

Це означає, що рівень чемпіонату цього року є дуже високим, навіть вищим, аніж минулоріч, і на нас із вами очікує багато цікавих ігор і несподіванок, тому що «прохідних», статистичних суперників, напевно, не буде. І кожний заліковий пункт матиме велику вагу.

Справжніми героями першого дня змагань виявилися воротарі, які творили неймовірні чудеса. Довелося гаряче попрацювати Стефанишину («Радент»), Солдатенку («Фазенда»), Мотреску («НДЕКЦ”) і особливо – Степаненку з «Вікторії-Буковини» та Чорно з «Фазенди-2». Трьом із них їх команди точно можуть бути вдячними за підсумкову перемогу.

«Radent” у стартовому матчі чемпіонату проявив велике прагнення перемоги. Команда двічи вела в рахунку і двічи «Грілексу» вдавалося відігратися. Та ось третій пропущений гол від «радентівців» їм відіграти не вдалося» і «стоматологи», таким чином, другий поспіль міні-футбольний сезон розпочинають з перемоги.

Приємною несподіванкою для багатьох стала команда «Cup.Chernivtsi”, яка, не зважаючи на відсутність зірок у своєму складі, на рівних протистояла потужній «Фазенді» і її поразка з рахунком 1:4 зовсім не відображує подій на футбольному полі.

Найцікавішою та найвидовищнішою грою першого туру чемпіонату стало протистояння чернівецьких «Вікторії-Буковини» та «Бастіона». Обидві команди продемонстрували справжній клас, проте, якщо «вікторіанцям» свої шанси використати вдалося, то «Бастіону» героїчно протистояв кіпер суперників. Перемога «Вікторії» з рахунком 3:0, безумовно, є заслуженою, але на таку поразку зовсім не заслужилі «бастіонівці»…

Амбіційному і досвідченому «Урожаю» тільки на останній хвилині вдалося подолати шалений опір «Фазенди-2», яка є «сплавом» досвіду і юнацтва. Гра однозначно запам‘яталася глядачам, особливо це стосується відчайдушності кіпера «Фазенди» Чернобая та молодих, але майстерних Маркіна і Чемерейка з «Урожая».

Завершувало програму першого туру чемпіонату давнє і принципове протистояння «Іванківців» з «НДЕКЦ МВС». Діючий чемпіон області – ФК «Іванківці» – у належному його статусу дусі продемонстрував силу волі і, програючи у першому таймі 0:1, зміг не тільки зрівняти рахунок у матчі і вийти вперед, а й закріпити свою перевагу. 4:1 – іванківчани перемагають і рушають за новими досягненнями у новому сезоні.

 

«Radent” Чернівці – «Грілекс» Чернівці – 3:2

«Фазенда» Чернівці – «Cup.Chernivtsi” – 4:1

“Майнц» Чернівці – «Том-Студіо» Чернівці – 1:1

«Вікторія-Буковина» Чернівці – «Бастіон» Чернівці – 3:0

«Урожай» Чернівці – «Фазенда-2» Чернівці – 2:1

ФК «Іванківці» – «НДЕКЦ МВС» Чернівці – 4:1