27 забитих м’ячів: Старт Суперліги-2022/23 був напрочуд результативним

В суботу, 3 вересня, стартував такий довгоочікуваний і таки омріяний новий сезон буковинського великого футболу. На футбольних полях Чернівецької області відбулися поєдинки Суперліги-2022/23 в рамках цьогорічного Чемпіонату області. Нагадаємо, вперше в історії футболу Буковини чемпіонат триватиме за системою «осінь-весна».

Однозначно, сезон буде цікавенним, результативним, запеклим. Таким, який точно запам’ятається вболівальникам. І І тур Чемпіонату, власне, на всі сто відсотків задав тон Суперлізі-2022/23: в середньому результативність двобоїв першого туру склала понад 5 забитих м’ячів за матч! Тобто, у п’яти матчах глядачі побачили 27 голів!

Найбільше у ворота суперників «наколотили» гравці ФК «Бояни» у протистоянні з ДЮСШ м. Глибока. Матч у Боянах, що єдиний з усіх п’яти поєдинків відбувся в неділю, 5 вересня, завершився з рахунком 8:0 на користь господарів!

Ще однією командою, яка не пропустила жодного м’яча у свої ворота, стала чернівецька «Фазенда». «Фазендейрос» приймали на своєму полі ФК «Кам’янка» і впевнено перемогли суперника з рахунком 4:0. Ну, непоганий старт для команди, яку вважають одним із фаворитів чемпіонату…

Відео матчу:

https://www.youtube.com/watch?v=fZ4wYaIuh7Q

Веселу, видовищну гру продемонстрували у Брусниці місцева команда і ФК «Садгора-Чорнівка». У цьому протистоянні боротьба була найбільш запеклою. «Садгора», не дивлячись на те, що програвала по ходу гри 0:3, зброї не склала і в кінці матчу відзначилася забитим м’ячем, хоча могла досягти й більшого. Проте, в будь-якому випадку, хочеться зробити комплімент обом командам і побажати їм успіхів у сезоні.

Відео матчу:

https://www.youtube.com/watch?v=6Vk3UeB-M00

https://www.youtube.com/watch?v=UtneQQH90Zs

СФК «Магала» потужно зіграла на виїзді проти дебютанта – ФК «Воля» з Чернівців і перемогла з рахунком 1:5. Команда минулого року стала абсолютним переможцем Першої Ліги і тепер доказала, що не пастиме задніх і в Суперлізі.

З упевненої перемоги стартувала і «Волока». Минулого року волочани дуже непогано проявили себе в Суперлізі і молода, амбітна команда, схоже, рухається як мінімум до комплекту нагород нинішнього сезону. В домашньому матчі проти непростого суперника – ФК «Луко» з Луковиці – «Волока» перемагає 4:1 і в наступному турі на нас, схоже очікує «гаряча ігруля» в Боянах, куди волочани рушатимуть на виїзд.

Суперліга-2022/23

І тур

3 вересня, субота

“Фазенда” Чернівці – ФК “Кам’янка” – 4:0

ФК “Брусниця” – ФК “Садгора-Чорнівка” – 3:1

ФК “Воля” Чернівці – СФК “Магала” – 1:5

ФК “Волока” – ФК “Луко” Луковиця” – 4:1

4 вересня, неділя

ФК “Бояни” – ДЮСШ м. Глибока – 8:0

 

У другому турі чемпіонату гратимуть:

ДЮСШ м. Глибока – “Фазенда” Чернівці

ФК “Кам’янка” – СФК “Магала”

ФК “Бояни” – ФК “Волока”

ФК “Воля” Чернівці – ФК “Садгора-Чорнівка”

ФК “Луко” Луковиця – ФК “Брусниця”