29 голів у трьох матчах – така результативність останнього туру Чемпіонату серед ветеранів!

DSC_0865

Розпалюються пристрасті у ветеранському чемпіонаті Буковини. Зараз, коли турнір вже близький до свого екватору, все чіткіше вимальовуються лідери та їхні переслідувачі. Можливо, десь «пахне» сенсаціями, є й певні сюрпризи та несподіванки, можливо, не всі фаворити поки що виправдовують видані їм аванси, проте чемпіонат у цьому сезоні дійсно дуже цікавий, а головне – напрочуд результативний!

DSC_0871

Це зповна доказав і 10-й тур, ігри якого відбулися 29-30 червня. Було зіграно три з чотирьох матчів, і глядачі побачили в них аж 29 м’ячів!!! Це – фактично десять голів за матч! Результативність просто зашкалює, а, значить, ще дуже багато пороху є в порохівницях буковинських ветеранів!)))

DSC_0872

Від душі в цьому турі «начудили» гравці «Буковини-Ретро». Можна, звичайно, було припустити, що «жовто-чорні» – лідери чемпіонату – здобудуть домашню перемогу над «Кельменцями», але щоб таку…! «Буковина» – єдина команда, яка ще не програвала в нинішньому сезоні в рамках ветеранського чемпіонату, і однаково комфортно почуває себе як на своєму, так і на гостьовому полі, а у звітному турі, на чернівецькому стадіоні ФОК «Олімпія», вона просто познущалася з кельменчан, «відгрузивши» суперникам аж 12 м’ячів! 12:2 – розгромна перемога «Буковини-Ретро» над доволі міцним горішком, який щоправда, цього разу розколовся по повній програмі!

DSC_0874

Продовжує радувати своїх уболівальників яскрава й запальна «Роша», що на даний момент є найрезультативнішою командою чемпіонату з 35-ма забитими м’ячами. Схоже, принцип «менше п’яти за матч не забиваємо» стає девізом «Роші» на сезон-2017. От цього разу не встояв і «Калинівський ринок», який ще донедавна ділив лідерство з «Ретро». Так, «Калинка» відкрила рахунок на самому початку гри, але на перерву команди пішли вже за рахунку 3:1 на користь «Роші», що після стартового хвилювання й череди помилок зібралася й переломила хід гри.

DSC_0921

Другий тайм вийшов трохи нервовим. Двічи «Калинка» зкорочувала рахунок до мінімального, але «Роша» двічи відновлювала перевагу й довела гру до чергової перемоги. 5:3, і «Фіолетові» продовжують відставати від «Буковини-Ретро» всього на одне очко в турнірній таблиці.

DSC_0915

Намагається не відставати від двох чернівецьких команд і «Берегомет». Команда з Вижницького району впевнено в цьому турі перемогла «Фазенду» з рахунком 5:2 і твердо закріпилася у трійці лідерів, випереджаючи найближчого переслідувача – «Калинівський ринок» – аж на п’ять очок!

DSC_0882

Матч «Садгори» і «Дрім-Тіма» було перенесено і його дата поки що невідома, тому 10-й тур вийшов зкороченим, а от у наступному, 11-му турі, зійдуться: «Дрім-Тім» – «Роша» (стадіон «Садгора»), ЗС-«Фазенда» – «Садгора» (стадіон «Жучка»), «Кельменці» – «Берегомет» (стадіон «Кельменці») та «Путила» – «Буковина-Ретро» (стадіон «Путила»).

DSC_0883

Турнірна таблиця Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів (40+) сезону 2017 року станом на сьогоднішній день виглядає наступним чином:

  1. «Буковина-Ретро» – 20 (8)
  2. «Роша» – 19 (8)
  3. «Берегомет» – 18 (8)
  4. «Калинівський ринок» – 13 (9)
  5. «Дрім-Тім» – 10 (6)
  6. Садгора» – 10 (7)
  7. ЗС-«Фазенда» – 10 (8)
  8. «Кельменці» – 7 (8)
  9. «Глибока» – 2 (8)
  10. «Путила» – 0 (6)

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0886