5-й тур Благодійного Турніру з міні-футболу “TOMstudio Cup” став найрезультативнішим

Тільки но команди-учасниці перетнули змагальний екватор Благодійного Турніру з міні-футболу на підтримку ЗСУ «TOMstudio spring-summer Cup», то одразу закрутилася шалена інтрига в усіх частинах турнірної таблиці, навіть у боротьбі за титул переможця.

Команда головного генератора турніру Олега Молдована «Том-Студіо» вже вкотре підтверджує свій статус найнепередбачуванішої команди Буковини. Перемога в першому турі, потім три поразки поспіль, а у п’ятому турі блискуча перемога над беззаперечним лідером – «Бастіоном» – і «студійці» нарешті вибираються з незвичної для себе зони аутсайдерів у більш комфортну середину турнірної таблиці.

І це не зважаючи на те, що саме «Бастіон» повів у рахунку! «Студійцям» вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед, а в самому кінці матчу суперники обмінялися забитими м’ячами і фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок у грі 3:2 на користь «Том-Студіо».

Щодо «бастіонівців», то команда, не зважаючи на першу поразку в цьому турнірі і взагалі першу втрату очок, продовжує утримувати лідируючу позицію у змаганнях, хоча зрозуміло, що тепер команді ГУ НП в Чернівецькій області буде значно важче…

В цьому ж турі було встановлено рекорд (на даний час, зрозуміло) у кількості забитих м’ячів за один матч і кількість забитих м’ячів у грі від одної команди. Це «НДЕКЦ МВС» розгромив чернівецький «Майнц» із рахунком 9:3 і успішно продовжує переслідування лідируючої трійки. Щодо «Майнца», то команда «впевнено» посідає останню строчку в турнірі…

Без особливих труднощів і перепон перемагають у звітному турі «Radent» і «ДВ-Транс» і, таким чином, не тільки зберігають свої місця у трійці кращих, а й впритул наближаються до «Бастіона». То ж основна боротьба за «золоті» медалі турніру тільки розпочинається.

Команда з Недобоївців впевнено здолала «Брусницю» з рахунком 6:1, а «стоматологи», перемагаючи в ході гри 4:0 суперників з «Том-Студіо-2», в кінці гри розслабилися і мали трохи нервовий фініш. Втім, перемога 5:3 ніяких сумнівів у перевазі «Radenta» не залишає.

 

Благодійний Турнір з міні-футболу
«TOMstudio spring-summer Cup”
СОУ «Буковина» (штучний майданчик)
11 травня, четвер
V тур
ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – ФК СІЧ ЧЕРНІВЦІ – 3:3
ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – ФК БРУСНИЦЯ – 6:1
RADENT ЧЕРНІВЦІ – ТОМ СТУДІО-2 ЧЕРНІВЦІ – 5:3
БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – ТОМ СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 2:3
MAINZ ЧЕРНІВЦІ – НДЕКЦ МВС ЧЕРНІВЦІ – 3:9
Турнірна таблиця станом на 12 травня
1. БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 12 (5) 15:9
2. RADENT ЧЕРНІВЦІ – 11 (5) 17:9
3. ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 10 (5) 16:9
4. НДЕКЦ МВС ЧЕРНІВЦІ – 9 (5) 24:12
5. СІЧ ЧЕРНІВЦІ – 7 (5) 16:17
6. ТОМ-СТУДІО-2 ЧЕРНІВЦІ – 6 (5) 14:16
7. ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 6 (5) 10:14
8. ФК БРУСНИЦЯ – 6 (5) 10:16
9. ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – 4 (5) 8:15
10. MAINZ ЧЕРНІВЦІ – 1 (5) 9:20