8 листопада – Церемонія офіційного нагородження лауреатів сезону!

От і завершився надзвичайно цікавий, насичений, напружений сезон футболу-2019 на Буковині. Сезон, який став новою сторінкою в історії крайового футболу і справжнім стартом у нове життя наймасовішого виду спорту на території Чернівецької області.

Саме 2019 рік вніс суттєві зміни у структуру футболу Буковини й дав старт новій, сучасній європейській системі розподілу команд на ліги. Так, вперше було зіграно не тільки Чемпіонат Чернівецької області в Суперлізі, а й відбулися першості області серед команд Першої та Другої ліг. До того ж, з’явився ще один новий турнір – Кубок ліги, й тому наш футбол, завдяки титанічним зусиллям Федерації футболу Чернівецької області та її очільникам – Василю Орлецькому, Сергію Задорожняку і Олександру Плахову – став значном багатшим на події та враження.

І саме тому цього року вже невдовзі на нас очікує Церемонія офіційного нагородження кращих команд сезону й кращих гравців усіх ліг, чемпіонатів і першостей Чернівецької області. Церемонія, яка збере всю армію кращих із кращих у буковинському футболі, відбудеться вже наступного тижня, у п’ятницю 8 листопада, у Палаці «Академічному» в Чернівцях, і розпочнеться вона о 15:45.

Чекаємо на всіх, кому небайдужий буковинський футбол: вболівальників і футболістів, меценатів і арбітрів, їх рідних і близьких! Не пропустіть Церемонію нагородження, буде цікаво і яскраво!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, А-3 SPORT MEDIA PRODUCTION, спеціально для ФФЧО