Робоча нарада керівництва ЧОФФ із головами районних та міських федерацій футболу Чернівецької області

DSC_0123

У вівторок, 14 лютого, у приміщенні Чернівецької обласної федерації футболу відбулася робоча нарада керівництва федерації  із головами районних  та міських федерацій футболу Чернівецької області. На ній були присутні 10 із 12 представників регіональних федерацій області і під час наради відбувся розгляд ряду важливих питань по взаємній співпраці між ЧОФФ та Районними ФФ.

DSC_0122

Зокрема, керманичі футбольних федерацій говорили про приведення до норм чинного законодавства організаційно-правової документації регіональних федерацій Чернівецької області, про узгодження термінів основних спортивно-масових заходів Чернівецької обласної федерації футболу протягом 2017 року, про виконання вимог ФФУ по єдиній базі даних футболістів-аматорів, а також про порядок надання та використання безповоротної фінансової допомоги від Федерації футболу України для регіональних федерацій.

DSC_0124

Окрім цього, учасниками цієї робочої наради було розглянуто пропозиції щодо змін та доповнень в Регламент змагань з футболу в Чернівецькій області сезону 2017 року.

DSC_0126

Напередодні адміністрацією ЧОФФ було підбито підсумки результатів роботи регіональних федерацій за 2016 рік (відповідно до пріоритетів та критеріїв, визначених на спільній нараді керівництва ЧОФФ та голів РФФ 2 лютого 2016 року).

DSC_0128

Так, найбільшу кількість балів набрала Чернівецька міська федерація футболу, а до трійки кращих увійшли також Глибоцька та Новоселицька районні федерації.

 

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_0127