“TOMstudio spring-summer Cup”: турнір майже на екваторі, пристрасті розпалюються

На Благодійному Турнірі з міні-футболу на підтримку ЗСУ «TOMstudio spring-summer Cup» позаду вже чотири тури, і якщо одноосібного лідера, який вже встиг відірватися від усіх інших команд, ми маємо, то у всьому іншому – повні «джунглі». Хіба що є і аутсайдер, який відстає від найближчих команд на 2 очки. А от більшість команд учасниць…

В першу чергу варто відмітити те, що всі команди, окрім чернівецького «Бастіона», вже встигли втратити багатенько очок. Основною проблемою для більшості команд турніру є нестабільність, яка пов’язана із багатьма чинниками: втома гравців (адже більшість із них грають також у чемпіонатах різних областей і Кубку Чернівецької області), ігри посеред тижня, необхідність швидкої адаптації між великим і міні-футболом. Ну і не будемо забувати про те, що команди-учасниці приблизно є одного класу, що й зумовлює очкові втрати.

Особливістю туру став справжній «букет» міні-футбольних «дербі». Таке буває рідко, але буває і сталося саме тепер. Найголовнішим з точки зору розташування команд у турнірній таблиці стало «правоохоронне дербі» – матч команд ГУ НП в Чернівецькій області («Бастіон) і експертної служби («НДЕКЦ МВС»). Тут сильнішим став «Бастіон», який у надпринциповому матчі переміг свої суперників з рахунком 3:1 і зміцнив своє лідерство в турнірі – 4 перемоги у чотирьох  матчах і 12 очок у доробку.

«Стоматологічне дербі» між командами чернівецьких стоматологічних клінік «Radent» і «Mainz» завершилося у дуже напруженій боротьбі бойовою нічиєю 2:2. Останнім реванш у «радентівців» після поразки в цьогорічному Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу взяти так і не вдалося.

Ну і «транспортне дербі» між командами компаній «ДВ-Транс» («ДВ-Транс» Недобоївці) і «MV Truck Cervice» (ФК «Луко» Луковиця) склалося більш вдалим для команди з Хотинщини, яка вийшла після перемоги у звітному турі на третю сходинку в турнірній таблиці.

Знову неочікувано поступився «Том-Студіо» – команда головного організатора турніру Олега Молдована. Команда, яка завжди прагне до перемоги, програє втретє поспіль, цього разу – новоствореній ФК «Січ» – і перебуває в нижній частині «пелотону», хоча багато хто пророчив «студійцям» підсумкову перемогу у своєму турнірі.

Благодійний Турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ
«TOMstudio spring-summer Cup”
СОУ «Буковина» (штучний майданчик)
1 травня, понеділок
Перенесені матчі ІІ-го туру
ФК БРУСНИЦЯ – НДЕКЦ МВС – 2:5
ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – RADENT ЧЕРНІВЦІ – 2:2
4 травня, четвер
ІV тур
ФК СІЧ ЧЕРНІВЦІ – ТОМ СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 3:2
ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 1:3
БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – НДЕКЦ МВС ЧЕРНІВЦІ – 3:1
ФК БРУСНИЦЯ – ТОМ СТУДІО-2 ЧЕРНІВЦІ – 3:2
MAINZ ЧЕРНІВЦІ – RADENT ЧЕРНІВЦІ – 2:2
Турнірна таблиця станом на 27 квітня
1. БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 12 (4) 13:6
2. RADENT ЧЕРНІВЦІ – 8 (4) 12:6
3. ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 7 (4) 10:8
4. НДЕКЦ МВС ЧЕРНІВЦІ – 6 (4) 15:9
5. ТОМ-СТУДІО-2 ЧЕРНІВЦІ – 6 (4) 11:11
6. СІЧ ЧЕРНІВЦІ – 6 (4) 13:14
7. ФК БРУСНИЦЯ – 6 (4) 9:10
8. ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 3 (4) 7:12
9. ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – 3 (4) 5:12
10. MAINZ ЧЕРНІВЦІ – 1 (4) 6:11