VII Турнір з футболу пам’яті Андрія Гусіна: День другий назвав переможця турніру

Другий день на VII Турнірі з футболу пам’яті відомого гравця Національної збірної України й київського «Динамо» Андрія Гусіна, який традиційно проводиться в буковинському гірському містечку Путила, став днем основної частини турніру. Саме цього дня розігрувалися головні нагороди змагань, а на глядачів очікували поєдинки двох аматорських команд і двох юнацьких.

Аматорів краю представляли горяни – путильський «Сокіл» і «Черемош-Вижниця», а їх суперниками у півфіналах турніру стали юнацькі команди двох чернівецьких футбольних клубів – «Спарта-U-17» і «Буковина-U-17» відповідно.

В першому півфіналі зіграли «Сокіл» і «Спарта». Команда з Путили без особливих проблем здолала «спартанських» юнаків з рахунком 4:0, а в наступній грі юнаки «Буковини» теж нічого не змогли протиставити винницькому «Черемошу» – 0:2.

Після церемонії офіційного відкриття турніру в матчі за третє місце юні буковинці неочікувано крупно програли своїм ровесникам зі «Спарти» з рахунком 0:3 і залишилися без медалей цьогорічного турніру, а от фінал видався гарячим і доволі цікавим.

Протягом гри господарі неодноразово могли відзначитися, проте в кожному моменті путильчанам чогось не вистачало, а от у самому кінці матчу вижницький «Черемош» свій шанс забити гол не втратив. Цей гол став єдиним у фіналі й таким чином винницька команда вдруге поспіль стає переможце Турніру пам’яті Андрія Гусіна!

В цілому турнір пройшов, як і завжди, на високому рівні, організація і проведення матчів питань не викликали, а про його цьогорічні цікавинки ми розповімо вам у нашій наступній публікації!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, А-3 SPORT MEDIA PRODUCTION