VII Турнір з футболу пам’яті Андрія Гусіна: Післямова

Вже традиційно хотілося б зробити післямову за лаштунками щорічного, а цього року – вже VII-го Турніру з футболу пам’яті відомого гравця Національної збірної України з футболу і київського «Динамо» Андрія Гусіна, який проходив 8-9 серпня 2020 р. в буковинському гірському містечку Путила.

По-перше, відмітимо, що за два ігрових дні на полі путильського стадіону «Карпати» ім. А. Гусіна було зіграно7 матчів, в яких було задіяно 10 команд. Всього глядачі побачили 22 забитих м’ячі, що в-середньому становить понад 3 м’ячі за матч.

По-друге, хочеться зауважити, що особливою «родзинкою» турніру є постійна зміна більшості учасників змагань у різних вікових категоріях, і в Путилу щороку приїжджають команди, які на цьому полі ще ніколи до цього не грали. Наприклад, цього року чи не вперше під час турніру грали футбольні команди трьох (!!!) вікових категорій – юнаки, аматори й ветерани!

Невід’ємною частиною турніру став приїзд батьків Андрія Гусіна, які діляться спогадами про сина і завжди дуже вдячні організаторам та учасникам за ті зусилля, які вони докладають до того, щоби цей турнір відбувався щорічно.

VII меморіал Андрія Гусіна відмітився цікавим експериментом від Асоціації футболу Чернівецької області: у півфіналах основної частини турніру зійшлися аматорські та юнацькі U-17 команди, і юнаки мали можливість у «бойових» умовах скласти конкуренцію своїм дорослим колегам, що дуже важливо в плані набуття дорогоцінного досвіду.

Наступного року, звичайно, також планується кілька цікавих заходів і особливих «родзинок» для шанувальників буковинського футболу під час наступного, вже VIII Турніру пам’яті Андрія Гусіна, але поки що не будемо забігати наперед…

Нагадуємо також, що Турнір пам’яті Андрія Гусіна щорічно організовують Асоціація футболу Чернівецької області на чолі з Василем Орлецьким і Сергієм Задорожняком за підтримки Путильської РДА, Путильської районної ради й Путильської районної федерації футболу.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, А-3 SPORT MEDIA PRODUCTION