VIII Турнір з футболу пам’яті Андрія Гусіна: Ветерани відіграли перші матчі чвертьфіналів Кубку області

Останніми роками Турнір з футболу пам’яті Андрія Гусіна, який ось вже протягом останніх восьми років традиційно проходить у Путилі, звідки родом родина Андрія, збирає багато учасників у різних вікових категоріях. В турнірі зазвичай задіяні юнаки, аматори й ветерани, які змагаються в рамках турніру за різні нагороди й бонуси.

Цікаво, що ветеранський футбол серед усього цього стоїть трохи «особняком», оскільки ветерани – єдина категорія футболістів на цих змаганнях, що не веде боротьбу за спеціальний кубок турніру. Кілька останніх років ветерани буковинського футболу грають в межах Турніру пам’яті Андрія Гусіна перші чвертьфінальні матчі Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+».

Ветерани вийшли на свій «путильський» старт у суботу, 7 серпня. Їх матчі тривали паралельно з поєдинками фінальної стадії дитячо-юнацьких змагань між командами 2009/10 р.н. і завершували другий день заходів, запланованих на час турніру.

У трьох перших матчах панувала неймовірна напруга і два з них закінчилися внічию. Спочатку на полі стадіону «Карпати» імені Андрія Гусіна, вийшли «Вижниця» і «Буковина-Ретро» (перші команди – номінальні господарі поля в перших чвертьфінальних двобоях, які складаються з двох матчів). Рахунок у грі відкрила «Вижниця»,  а «Буковина», у свою чергу, рахунок не тільки зрівняла, а й вийшла вперед.

Щоправда, цього дня вижничани аж ніяк не збиралися програвати і теж змогли відігратися. У підсумку маємо дуже цікаву гру, бойову нічию 2:2 і, сподіваємося, не менш цікавий матч-відповідь, який буде зіграно вже цього тижня, вірніше – вжа завтра, в Чернівцях.

«Спарта-Дрім-Тім» – лідер цьогорічного ветеранського чемпіонату – теж у напруженій боротьбі змогла мінімально обіграти «Берегомет» із рахунком 2:1, і чернівецькій «Команді Мрії» прийдеться у Берегометі ой як нелегко, враховуючи ковзкий результат гри у Путилі…

Теж миром між собою розійшлися чернівецькі «Червона рута» і «Садгора». Це – єдиний матч із чотирьох чвертьфінальних, в якому жодній із команд не вдалося потішити ані себе, ані своїх шанувальників бодай одним забитим м’ячем. Підсумок цієї гри – «суха» нічия 0:0.

Останніми на газон вийшли господарі – ФК «Путила», що приймали цього дня коровійську «Іву». Тут путильчани абсолютно нічого не змогли протиставити потужному супернику, який впевнено переміг господарів із рахунком 0:6 і забезпечив собі вихід у півфінал Кубку.

 

¼ фінала Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+»-2021

 

«Вижниця» – «Буковина-Ретро» – 2:2

«Спарта-Дрім-Тім» – «Берегомет» – 2:1

«Червона рута» – «Садгора» – 0:0

«Іва» Коровія – «Путила» – 6:0

 

МАТЧІ_ВІДПОВІДІ. 13.08.

«Буковина-Ретро» – «Вижниця»

«Берегомет» – «Спарта-Дрім-Тім»

«Садгора» – «Червона рута»

«Путила» – «Іва» Коровія