VIII Турнір пам’яті Андрія Гусіна: ДЮФК “Юніор” із Берегомета перемагає у змаганнях юнаків

Хорошим святом для дітей карпатського регіону став другий день VIII Турніру з футболу пам’яті Андрія Гусіна, що відбувся у Путилі з 6 по 8 вересня. Одразу 8 команд з Івано-Франківської та Чернівецької областей взяли участь у змаганнях з футболу серед дитячих команд 2009-2020 р.н. в рамках цього меморіалу.

Команди були розбиті на дві групи по чотири команди на першому груповому етапі, а далі між собою мали зустрічатися переможці груп, а команди, що фінішували другими, третіми та четвертими у своїх групах, мали вирішувати долю 3-4, 5-6 та 7-8 місць.

Буковину на турнірі представили місцеві ДЮСШ з Путили, ДЮСШ «Вижниця-Іспас», ДЮФК «Юніор» із Берегомета, сторожинецьке «Підгір’я», а також чернівецькі «Буковина» і «Спарта», а з Івано-Франківщини на змагання завітали вихованці ДЮСШ Верховини та Косова.

Відповідно, стадіон «Карпати» імені Андрія Гусіна в Путилі прийняв 7 серпня, у п’ятницю, 16 матчів між юнацькими командами, кожен із яких став безцінним досвідом для юних футболістів. Команди продемонстрували хорошу підготовку і доволі високий рівень гри як для такої вікової категорії. Це означає, що до початку нового сезону ці ДЮСШ підійдуть у хороших кондиціях і зможуть вдало конкурувати з суперниками в офіційних змаганнях сезону-2021/22.

На груповому етапі було зафіксовано наступні результати:

Група «А»

«Буковина» – «Підгір’я» – 1:0

«Верховина» – «Путила» – 0:1

«Буковина» – «Верховина» – 1:1

«Підгір’я» – «Путила» – 2:3

«Путила» – «Буковина» – 2:2

«Верховина» – «Підгір’я» – 2:0

 

  1. Путила – 7
  2. Буковина – 5
  3. Верховина – 4
  4. Підгір’я – 0

 

Група «Б»

«Спарта» – «Юніор» – 0:0

«Косів» – «Вижниця-Іспас» – 0:0

«Спарта» – «Косів» – 2:0

«Юніор» – «Вижниця-Іспас» – 8:0

«Вижниця-Іспас» – «Спарта» – 0:6

«Косів» – «Юніор» – 1:4

 

  1. Юніор – 7
  2. Спарта – 7
  3. Косів – 1
  4. Вижниця-Іспас – 1

 

В матчі за 7-8 місце сторожинецьке «Підгір’я» перемогла команда ДЮСШ «Вижниця-Іспас», «Верховина» взяла верх над «Косовом» у прикарпатському дербі в матчі за 5-6 місця, чернівецьке дербі за 3-4 місця між «Спартою» і «Буковиною» закінчилося перемогою останніх з рахунком 2:1, а переможцем турніру став берегометський «Юніор», який по лише пенальті зміг переграти господарів турніру –  путильську ДЮСШ.

На офіційне відкриття Турніру і на нагородження юнацьких команд у суботу завітав голова Асоціації футболу Чернівецької області Василь Орлецький, який і нагороджував юних спортсменів разом із батьками Андрія Гусіна та іншими членами оргкомітету і поважними гостями турніру.

 

Кращі гравці турніру:

 

Воротар – Денис ТОВАРНИЦЬКИЙ («Буковина»)

Захисник – Юрій ГАЛИЦЬКИЙ («Спарта»)

Півзахисник – Олександр ЖЕБЧУК ( ДЮФК «Юніор»)

Нападник – Олександр КОРШУХ («Верховина»)

Кращий гравець – Олександр ЮРБАШ («Путила»)